Wpis z mikrobloga

>> Wyciskarka wolnoobrotowa MIUI << ~310 zł z wysyłką z Czech

By uzyskać taką cenę pobierz kupon sprzedawcy na 3$ +
wpisz kod AEBLIX8

Wolnoobrotowa = lepsza ;)
Bardzo dobre opinie i komentarze o tej wyciskarce.
Szybka i darmowa wysyłka kurierem z Czech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress #prostozchin #wyciskarka #kuchnia #zdroweodzywianie #soki #owoce #warzywa #sokowirowka #promocje #okazje #cebuladeals

Pobierz Prostozchin - >> Wyciskarka wolnoobrotowa MIUI << ~310 zł z wysyłką z Czech

By uzy...
źródło: comment_1600672190xSwXJ1HLvf7D5jx3kOrhJk.jpg
  • 10
@DajMinusTemuNaDole: @czuczer: Poczytajcie komentarze kupujących.

Cytując kupujących.

Bardzo fajna maszyna, wygląda dość solidnie, sprzedawca dorzucił jakieś gratisy. Bardzo szybka wysyłka. Mam go dopiero tydzień i sok robiłem dwa razy, ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Wyciska sok bardzo dobrze, po próbie ponownego wyciśnięcia odpadu praktycznie nic nie wyciska

Po kilku tygodniach użytkowania!Robi świetne soki;dobrze radzi sobie z twardymi jarzynami;bardzo solidnie wykonana-super pomysł,że posiada wsteczny bieg;pięknie się prezentuje;przyszła bardzo szybko(kilka dni);bardzo dobry
@Prostozchin: mam i używam. daje radę. twarde buraki też daje radę. Marchewka bez problemu. Jedynie trzeba uważać z takimi miękkimi gruszkami i jabłkami wtedy robi mus a nie sok. Trzeba też uważać z owocami typu jeżyna i malina, dawać je pojedynczo i przekładać marchewką lub jabłkiem. Te małe pesteczki w jeżynach lub malinach zatykają ją.
@DajMinusTemuNaDole: @czuczer: mam identyczną ale inaczej brandowaną i robi robotę, jedynie trzeba uważać z włóknistymi warzywami i ziołami bo może się przytkać ale rozebranie i czyszczenie to sekunda. Generalnie to bardzo polecam i jest super, o niebo lepsze od sokowirówki, wręcz powiem że na przykład jabłka przerabia na mus (ale można dać też żeby był bardziej wodnisty, mniej pulpy)