Wpis z mikrobloga

Tatry Zachodnie to zdecydowanie najlepsza opcja na weekend w polskiej części Tatr. Bardzo mało ludzi, a szlaki bardzo ładne. Wczoraj szedłem na Czerwone Wierchy to były tłumy. Dziś po odbiciu z Chochołowskiej na szlaku Trzydniowański-Kończysty-Wolowiec spotkałem w sumie max 30 osób.

#tatry #gory #podrozujzwykopem #jemprzeciez <- mój tag
Pobierz kotbehemoth - Tatry Zachodnie to zdecydowanie najlepsza opcja na weekend w polskiej c...
źródło: comment_1600619245mkIppO0ZJTbfLDVxXcIRt9.jpg
  • 38
@Exodusss hmmm no to nie wiem, może w niedzielę mniej ludzi niż w sobotę. Na Wołowcu było trochę, ale na tym szlaku co napisałem dużo mniej.

@Xtreme2007 siwa polana

@bluehead taki był plan, ale nie wiedziałem czy będę miał auto, a komunikacją trudniej dojechać. Więc zostałem w Zakopcu
@mOzdzierz też wczoraj robiłem Kasprowego, ledwo wszedłem bo forma spadła, ale tłumy na kolej to jakaś masakra xD zlot Januszy w ostatni piękny weekend lata. Dzisiaj natomiast zrobiłem Jaskinię Mylną, kapitalna przeprawa na kuckach w totalnej ciemności, pic rel z momentu ładowania many w jaskini xD

@kotbehemoth a jutro w poniedziałek lecę na dolinę 5 stawów i Morskie Oko, wybierasz się tam może?
Pobierz fan_comy - @mOzdzierz też wczoraj robiłem Kasprowego, ledwo wszedłem bo forma spadła,...
źródło: comment_1600642695VUAedZtEkAM1485kN8GXyY.jpg