Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
Sytuacja przedstawia się następująco w jednym pokoju mam telewizor i do niego idzie widoczny na zdjęciu kabel do dekodera i mam jeszcze tę puszkę oznaczoną radio i TV. Czy jak podłączę pod nią drugi telewizor w innym pokoju, to pójdzie mi telewizja naziemna? Czy jednak że ten kabel wychodzi, to tam już nic nie idzie do tego gniazda?
#upc
Pobierz
źródło: comment_1600611826JC1LAwYUwQmN4vGf7I4sue.jpg
  • 5
@pazurr to gniazdko to pewnie pozostałość po antenie zbiorczej z dachu. Jak została to może coś tam dać się złapać. Ale możesz przetestować czy czasem upc nie daje TV analogowej w swoim kablu. Ja mam tylko internet ale to obejmuje jakieś podstawowe kanały, tylko nie korzystam bo nie mam tv.
Pamiętaj tylko o porządnym rozgałęzieniu bo mogą się pojawić problemy z TV na dekoderze i z siecią.
@pazurr jeżeli przewód że zdjęcia idzie z klatki to raczej w gniazdku nic nie ma. W to złącze na kablu trzeba dać rozgałęzienie.
Z dzwonieniem nie wiem czy przejdzie bo jeżeli tv i sieć masz z dekodera to mogą już nie chcieć dac rozgałęzienia, ale spróbować możesz.
Jak nie to poszukaj czegoś takiego i kabel nakręcany (z jednej strony, a od strony TV to już jaki tam wchodzi, musisz zobaczyć).
Nie masz
Pobierz
źródło: comment_1600613703RC4tc1e5voIIsgsFBi77HD.jpg