Wpis z mikrobloga

dla mnie nie ma rynku póki co i długo nie będzie


@niski_czlek: mając mniejsze umiejętności niż ty, zostałem juniorem w 3D (fakt, że byłem dobry w 2D). Do zadania rekrutacyjnego uczyłem się już je wykonując (blender), a efektem mojej parotygodniowej współpracy z tym studiem, był współudział w tworzeniu reklamy, która potem była bardzo często emitowana w ogólnokrajowych TV.

Więcej wiary w siebie, kolego ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Kaijot: cos ty to jest dopiero 7 rzecz jaka zrobiłem, a samym programie bawię sie z 15~~dni ; p wcześniej nie miałem kompletnie do czynienia z grafika ani pod postacią 3d ani zwykła rysunkowa, także przestań mi tu słodzić widząc jakiś obrazek wyrwany z kontekstu :D
@m__o: Też jest nieźle, różnicę głównie robią różne kolory światła z lewej i prawej no i ogólnie ciemniejszy klimat - małe detale, ale baza ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m__o: jaki tutorial daje aż tyle wiedzy, że na drugim modelu już robisz taki model? Pytam z ciekawości, bo planuję zacząć się uczyć, ale ciężko jest o dobre tutoriale - o ile z low poly to ratuję się tutorialami Imphenzi, to on ma głównie pod gamedev - bez renderowania praktycznie.