Wpis z mikrobloga

Hej czy ktoś z wypokowych programistów starał się o kredyt hipoteczny podczas zmiany pracy? Mam taką sytuację, że obecnie mam możliwość przejść do innej firmy za większy hajs. Tylko, że chciałbym wziąć kredyt jakoś na dniach, tylko się zastanawiam jak wpłynie to na decyzję kredytową jeśli będę zmieniał pracę. Ile trzeba przepracować w nowej robocie jeśli będę chciał starać się o kredyt późnej po zmianie pracy? Być może banki patrzą inaczej na programistów? #kredyt #kredythipoteczny #mieszkanie #pracait
  • 9
@2pek: ziom to jak masz obecną umowę plus PIT za poprzedni rok z obecnej pracy to tyle Cie interesuje i tyle musisz złożyć :) Tym bardziej jak piszesz, że starasz się na dniach, a zmianę pracy byś ogarniał pewnie najwcześniej za miesiąc ? Składaj papiery zgodne z dniem złożenia, a bankowi nic do tego, że chcesz zmienić robotę.
Z kolei jeśli chciałbyś się starać o kredyt już po zmianie pracy to
Hej czy ktoś z wypokowych programistów starał się o kredyt hipoteczny podczas zmiany pracy? Mam taką sytuację, że obecnie mam możliwość przejść do innej firmy za większy hajs. Tylko, że chciałbym wziąć kredyt jakoś na dniach, tylko się zastanawiam jak wpłynie to na decyzję kredytową jeśli będę zmieniał pracę. Ile trzeba przepracować w nowej robocie jeśli będę chciał starać się o kredyt późnej po zmianie pracy? Być może banki patrzą inaczej na