Wpis z mikrobloga

Wielu z was naśmiewa się z Mexicano za podróże po Polsce, ale prawda jest taka, że on w ciągu roku lub dwóch "niepicia" (w cudzysłowie, bo na filmie z gotowania zupy z dyni jest ewidentnie podchmielony), zwiedził więcej Polski, niż wy w ciągu całego swojego życia. Nawet wypad na chwilę do innej miejscowości, innego otoczenia, poszerza horyzonty. Śmiejecie się też, że jeździ pociągiem lub na skuterze, a prawda jest taka, że większość was bez kieszonkowego rodziców przepadłaby i nie stać was nawet na takie podróże. Oczywiście za chwilę odezwą się podróżnicy, którzy będą się zarzekać, że jeżdżą po Polsce i zagranicy, zatrzymują się w Hiltonach i Radissonach itd., ale nie jestem psychiatrą, więc nie będę ich/was diagnozował. Nie widzę też postów @Zdziszko i @William2290, widać rok szkolny trwa w najlepsze i mają dużo pracy w szkole.

#kononowicz #mexicano #suchodolski #patostreamy
  • 13
no z tych 2-3k wyświetleń przy filmie to majątek ma faktycznie


@Meserole: Nie umiesz czytać? Czy twoje kognitywne zdolności nie pozwalają ci na poprawną interpretacje zdań złożonych? Pavi_ pisał/pisała o lajcie bożym "widownia utrzymuje się przy 400-500 osób na lajcie to mu wystarczy żeby zarobić na siebie", a nie o wyświetleniach pod filmami. Jeżeli zamierzasz odpisać, iż na lajcie są fake donejty, bo takie teorie tu krążyły niedawno, to lepiej
@Orzech2019: Zacznijmy od tego że połowa z tego co zarobi na lajcie jest do oddania tym którzy wysłali grube donejty zaraz po rozpoczęciu lajta. Lateksy za darmo tego nie robią.
Co do wycieczek skąd pewność że to nie białogłowa nie jest sponsorem tych wypadów? No i te miejsca ile razy można jeździć w te miejsca to ja nie wiem, pojechałby w jakieś ciekawsze miejsce a nie jak typowy Janusz aby tylko
Zacznijmy od tego że połowa z tego co zarobi na lajcie jest do oddania tym którzy wysłali grube donejty zaraz po rozpoczęciu lajta.


@andrzej-roman: Jakie są na to dowody? Spekulacje mnie nie interesują.

skąd pewność że to nie białogłowa nie jest sponsorem tych wypadów?


@andrzej-roman: Jakie są na to dowody lub poszlaki? Domysły mnie nie interesują.

ile razy można jeździć w te miejsca to ja nie wiem, pojechałby w jakieś
@Orzech2019: Jeżeli imponuje Ci to że stary 45 letni chłop kupił skuter, jeździ wystraszony aby tylko nie dostać w łeb nad morze, gada w kółko o dwóch psychicznie chorych ułomach i żyje z komentowania ich życia dzięki czemu zarabia na niedowartościowanych nastolatkach a przy tym sam uważa się za wielkiego uczonego filozofa to gratuluję. Dziwię się również że są ludzie którzy nabierają się na te wielkie rzekome sumy na lajtach. Jarek