Wpis z mikrobloga

@Wojak90: Jeśli mówisz o tym pakiecie za 50 zł to z tego co kojarzę, jedno konto mogą współdzielić 2 osoby. Minus jest taki, że Canal+ potrafi sobie poprzesuwać jakieś spotkania do kanału np. Family - chyba wczoraj mirki zgłaszali dymy, że w kanałach sportowych były mecze Eklapy, a bodaj Manchester United został przeniesiony właśnie do Canal+ Family i nie było opcji obejrzeć tego meczu na pakiecie sportowym.
@promateosz: Dokładnie mówię o tym pakiecie. Myślałem o nim, bo mnie interesuje głównie liga hiszpańska, włoska i niemiecka, angielska tylko trochę. No i NBA od czasu do czasu. Podejrzewam że takiego cyrku z dwoma z Barceloną/Realem by nie zrobili, bo te kluby generują chyba największą oglądalność.
Czyli jak rozumiem, można mieć ten pakiet za 25 złotych jak się znajdzie drugą osobę? I serwery sprawują się dobrze, neta nie mam jakiegoś wybitnego
@Wojak90: Sam nie korzystam, ale dwójka znajomych którzy mają wykupione nie narzekają. Jedna z osób ma znacznie gorszy net niż wspomniałeś - niby na papierze lepszy, ale realia odbiegają XD

Jest apka na TV i chłopaki sobie oglądają po ludzku - wiadomo, czasem jest jakaś zwiecha, ale bardzo rzadko.
@Wojak90: Używam od maja (w sumie od początku kiedy powstało) i jestem zadowolony. Mam wrażenie, że nawet podnieśli jakość obrazu. 50zł za C+, Eleven i sportkluby to bardzo fajna cena. Wg mnie warto :) Czasami coś nie działa, ale to naprawdę rzadkość. Ja mam neta 20mb/s pobierania i starcza także luz ;)