Wpis z mikrobloga

@MuItikonto_: To będzie komentarz z cyklu "nie znam się ale wypomiem" ;p, a więc;

Wydaje mi się że to nie czasy PS2 i Alcohol 120% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno można odpalić pirackie gry na Ps4 ale wtedy konsola zostaje zbanowana i traci się dostęp do funkcji sieciowych, nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale na PS2 piraciłem na potęgę.
Ominęła mnie era PS3, ale
DrTRAPH0USE - @MuItikonto_: To będzie komentarz z cyklu "nie znam się ale wypomiem" ;...
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: @MuItikonto_: jeśli nie mam nieaktualnego info: można piracić na konsolach ze starym firmwarem, nie można go zdowngrade'ować więc trzeba gdzieś taką kupić, na portalach aukcyjnych takie konsole są sporo droższe, nie można grać w nowsze gry bo wymagają nowszego firmware'u, nie ma opcji grania po sieci.

Na dodatek i na ps3 i na ps4 pierwsze opcje jakiegoklwiek piracenia pojawiły się po wielu latach od premiery jak już
  • Odpowiedz
@MuItikonto_ piracenie na PS4 stało się możliwe kilka lat po wydaniu ale jest dość trudne i męczące, tak jak ktoś tu pisał kluczowa jest wersja systemu, jeżeli konsola została zaktualizowana to po ptokach. Systematycznie łamane są kolejne wersje systemu co daje dostęp do coraz nowszych gier (bo te wymagają najnowszej wersji systemu która jest dostępna w momencie wydania gry) jednak wciąż to wszystko jest jeden, dwa lata wstecz, więc w najnowsze
  • Odpowiedz