Wpis z mikrobloga

@Sinti: Tutaj chłopy Ci napiszą, że jakbyś grał lepiej to byś wycarrował solo po czym w tym samym zdaniu dodadzą, że to gra drużynowa XD System jest #!$%@? i tyle. Rozumiem, że jak są dywizje gdzie jest mniej ludzi do gry to mogą pojawiać się autofille a nie sztucznie wytworzone miejsca, żebyś spadał w drabince. Wiem, że autofill nie oznacza przegranej bo często wygrywa teamcomp ale od razu widać jak ktoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antinous: No na całe szczęście niektóre gry da się wycarrować. A niektóre można otwierać w lobby. Szkoda, że człowiek marnuje czas bo typy z 0/10 dalej chcą grać i marnują swój i mój czas zamiast dać open lub ff15.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lucaseq: No są w tym masterze nie bez powodu xD To tak jakby najlepszy kucharz świata zatrudnił się w zwykłej piekarni i robił najsmaczniejsze bułki na świecie z przepisu jakiegoś Pierre Cabochàrda ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkMi: Czekałem na taki argument. Jeszcze nie tak dawno, bo pół roku temu Rito #!$%@?ło tak temat, że D4 grali z GM/Chall i caaaaaaałe high elo się #!$%@?ło, że nie da się grać bo tak ładnie #!$%@? system, który teraz bronicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No proszę was xD Ja wcale nie narzekam, że się nie wspinam. Ja narzekam na #!$%@? system przez który marnuje tylko swój
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: No ale jak wytłumaczysz, że dużo ludzi potrafi na 10 kontach pod rząd wyjść do plat-diamond bez żadnego problemu, a wielu ludzi tutaj po 1000+ grach siedzi w silver gold? Ja sam posiadam pełno nowych kont i wiem jakie raczysko ze mną gra, ci ludzie nie umieją wygrywać. Ba nawet jestem w stanie powiedzieć że wielu jest kompetentnych na tyle, że umieją przegrać wygrane gry ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkMi: Każdy ma złe gry. Sam sprawdziłem, na 6 ostatnich gier tylko w jednej miałem praktycznie wszystkich na swojej roli i przegrałem. Lepszy teamcomp lub po prostu nie pykło, zdarza się. W następnych 5 grach, 4 do 1, 3 do 2 nie na swojej linii a w enemy magicznie 4 do 1 na swojej :) Doszło do tego, że grałem z adc na autofillu, który miał 60 cs w 20 minucie
  • Odpowiedz
@Sinti: nie wiem czy to wina systemu czy nie, ale dostaje typów co są : unrankedami i to ich pierwsze gry na rankingu (grają bez mózgu), dostaje debili do drużyny którzy się obrażają bo przegrywają linie i intują mimo tego ze reszta lini wygrywa, ale takie debile padają jak muchy a linie przegrywajace idą sie farmić na nich i cała gra w dupe, więc większym problemem niż system jest community :)
  • Odpowiedz
@Sinti: @DarkMi: @bi4ly_: Aktualizacja: Na 6 gier dzisiaj miałem 1 gdzie wszyscy byli na swojej pozycji. Wygrałem tę grę, graliśmy idealnie. W enemy same autofille. Następne 4 gry tylko ja byłem na swojej roli i oczywiście 4 w dupe bo nawet nie dali się wycarrować. Jedna gra to wszyscy prócz junglera graliśmy tragicznie, team mieszany.

Nie, nie. To moja wina, a nie systemu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: spoko ja dziś dwie gierki jg kha kda w sumie coś koło 15/4 i #!$%@?łem bo moi współgracze ( sion int ult pod enemy tower - 20 razy, next gierka drużyna nie potrafi zbudować healreduction przez 30 min, mimo tego ze im sie pisze, a po grze ci napisza rep kha toxic)
  • Odpowiedz