Wpis z mikrobloga

@Spacefrogx: ale z tego zdjęcia nie wynika, ze ma magiczne właściwości :D a tak ma poważnie to ja bardzo neguje tego typu rzeczy, które są robione nawet bez zgody zmarłych. Ale nie wiń prostych ludzi, za to, ze wierzą w to co im do głowy wkładano przez kilkadziesiąt lat pod groźbą ognia piekielnego... Dla mnie to jest śmieszne, dla kogoś może ważne. Do czasu kiedy nikomu krzywda się nie dzieje to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieocenzurowany88: o cholera, to ja musze być już święty skoro większość życia chodziłem po tych samych ulicach to ten św. Maksymilian, bo z mojego miasta był xd
@kexus512 pryszczaty dzieciaczku, masz jakieś zaburzenia seksualne ze wszystko Ci się kojarzy z narządami płciowymi? Nie jesteś ani śmieszny, ani zabawny, jesteś prosty jak kij od szczotki. Współczuję tylko twojej matce kaleko, że takie gówno wysrala.
Skoro to jest trzeci stopień to jak wygląda stopień drugi?


@Tran_Soptor: rzeczy należące do świętego. Sam miałem przyjemność (?) trzymać taką relikwię w dłoni - berecik Jana Pawła II (fachowo to się nazywa piuska). Mogłem nawet na łeb sobie to załozyć i fotkę strzelić, nie wiem dlaczego tego nie zrobiłem żałuję do dziś.