Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88: relikwie trzeciego stopnia, czyli przedmot, który miał kontakt z relikwią pierwszego stopnia (częścią ciała świętego).

Nie wiem, co Cię dziwi. Ludzie, którzy płacą za to, że ksiądz przed rozdaniem wafelków wspomni imię ich zmarłej 20 lat temu babci zdolni są do uwierzenia w każdą głupotę.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Nie wiem, co Cię dziwi. Ludzie, którzy płacą za to, że ksiądz przed rozdaniem wafelków wspomni imię ich zmarłej 20 lat temu babci zdolni są do uwierzenia w każdą głupotę.


@Pink_Floyd: tak w sumie to ludzie robią to samo na streamach teraz xD
Nic się nie zmienia
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: jestem katolikiem i tez mam z tego bekę ale jak już się śmiejemy z katoli to pośmiejmy się tez z kibiców, którzy za koszulkę ulubionego pilarza zrobili by łaskę, fanów, którzy za zdjęcie z aktorem zrobią wszystko. Po prostu każda grupa społeczna ma swoje gadżety.
  • Odpowiedz
  • 3
@nieocenzurowany88 po prostu zbijanie kasy, to samo robią wszelakie inne organizacje, firmy i wyznania. Nie ma to związku z religią, a samą organizacją kościoła, która pieniędzy sobie nie wyczaruje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieocenzurowany88: relikwie trzeciego stopnia, czyli przedmot, który miał kontakt z relikwią pierwszego stopnia (częścią ciała świętego).


Nie wiem, co Cię dziwi. Ludzie, którzy płacą za to, że ksiądz przed rozdaniem wafelków wspomni imię ich zmarłej 20 lat temu babci zdolni są do uwierzenia w każdą głupotę.

@Pink_Floyd:

Skoro to jest trzeci stopień to jak wygląda stopień drugi?
  • Odpowiedz
@Tran_Soptor: relikwie II stopnia to przedmioty związane z osobą świętego za jego życia ziemskiego, którymi się posługiwał, mające bezpośredni kontakt ze świętym: jego ubrania, modlitewnik, różaniec i inne przedmioty codziennego użytku.
  • Odpowiedz