Wpis z mikrobloga

  • 1004
Jestem na wakacjach z #rozowypasek we Włoszech i, leżymy na plazy elegancko. Po plaży chodzą murzyni z jakimiś gównami typu naszyjniki itp, ale też tajki oferujące masaż. Nawet nie pomyślałem żeby skorzystać, ale różowa mowi "weź sobie". Ja raczej zakładałem że będzie zazdrosna, więc odrzucałem, no i nie czułem potrzeby wzięcia. To ona znowu: "weź sobie, ja ją zawołam". No i zawołała. No mowie no dobra, to spoko. Masaż trwał z 30 minut, 10 eurasków dla pani i elo.
Problem w tym że skończył się 2h temu w różowa albo się nie odzywa, albo odpowiada na wszystko tekstami w stylu:
"idź sobie #!$%@? na masaż", "stanął Ci pewnie podczas masażu, co?", "podobało Ci się jak cię macała?"

To był jakiś test, którego nie zdałem czy co XDDD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 141
  • Odpowiedz
@Goronco: #!$%@? jest to, że ludzie w związkach muszą sie pytać o zgode na coś takiego jak masaż albo mają jakieś opory przed pójsciem na niego. Przecież to jest tylko masaż i jeżeli nie czerpiesz z tego seksualnej satysfakcji to nie ma w tym nic złego, że masuje cie inna kobieta czy facet. Ludzie ktorzy mają z tym problem są serio chorobliwie zazdrośni albo #!$%@?
  • Odpowiedz
@Goronco jaki chłopak taka dziewczyna :) pewnie oddala się tym "murzynom" jak to ich nazwałeś jak ciebie nie było. Ale czarnoskóry chłopak mądry takiej grubej flądry nie chciał za długo walić więc tylko się spuścił a jej nie dał dojść, dlatego taka zła.
  • Odpowiedz
  • 3
Nawet jak ci stanął to co? Jesteś mężczyzną, więc o co ma być zła, że nagle stałeś się impotentem ? To całe zakłamanie że nie podobają się już inni ludzie mnie irytuje. Nie jesteś z nią/nim bo już inne/inni ci się nie podobają, tylko pomimo tego.
Na takie zachowanie ja się odpalam #!$%@?, które kończy się moim wybuchem jeśli ona się nie uspokoi. Po prostu irytuje mnie głupota. I mądra osoba to
  • Odpowiedz
@Goronco: Jesteś z nią bo ją kochasz, czy tylko dlatego, że ci do niej #!$%@? staje? Jakby mi ukochana osoba taką akcją wypaliła, to by mi momentalnie złamała serce, straciła całe zaufanie i prawdopodobnie zniknęłaby z mojego życia.
  • Odpowiedz
@Corkamalarza musze przyznac ze pierwszorzednie podsumowalas ta @welin ktora probuje na sile jakies poebane teorie forsowac, zeby pokazac jaka jest 'gleboka' i jeszcze te teksty o strychu i ze ludzie sa nudni a ona jest ponad to wszystko... smierdzi to desperacja i nieudolna proba zwrocenia na siebie uwagi na kilometr... jako inzynier szanuje ta krotka i klarowna analize, daje 5/5
  • Odpowiedz
@Kazuka10 jedyny ktory ogarnia temat rozowych. W takich absurdalnych sytuacjach. Po prostu olewa sie a nie teraz za glowe lapie jak tutaj teraz zrobic zeby rozowa przestala miec focha....
  • Odpowiedz
  • 2
@Goronco słuchaj
Normalnie, żaden zdrowy przy rozsądku chłop by nie wziął przy swojej kobiecie masaż w takiej sytuacji. Jednakże skoro ona sama tak dorzucała do tego grilla, to teraz niech się nie dziwi. Trzymaj się samca alfa i i nie wymiękaj, nic złego nie zrobiłeś. Być może to był ostatni raz. Poczuła zazdrość że możesz. Druga możliwość - Twoja kobieta lubi być w stanie zagrożenia. Co z tym zrobisz, Twoja sprawa.
  • Odpowiedz