Wpis z mikrobloga

#barekmg78

Dziś zapraszam Was do wykopywania znaleziska Pag Island Iced Tea - najmocniejszy drink Chorwacji .

Jest to pierwszy nasz odcinek nagrywany w terenie, ale jestem bardzo zadowolony że udało nam się go zrealizować bo uważam to za kamień milowy. Długo zastanawiałem się jednak czy go publikować, ale ostatecznie uznałem, że chyba na to zasługuje i szkoda byłoby go w archiwum.

W kolejnym odcinku serii chciałbym poruszyć temat wyposażenia, które warto kupić aby rozpocząć przygodę z drinkami bo sporo osób pisało w tej sprawie a ja cały czas mam skompletować koledze zestaw bo mnie o to prosił. W odcinku chciałbym przyjąć sobie jakiś limit cenowy, myślałem o 100 zł. Czy według Was będzie on dobry?

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu,
MG78

_____________________________________

#barekmg78 - mój tag z drinkami do obserwowania
#kuchniamg78 - mój tag z gotowaniem do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i zapisały się na listę. Jeśli chcesz zapisać się na listę zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej. Jeśli chcesz wypisać się z listy również zaplusuj odpowiedni komentarz.
Pobierz MG78 - #barekmg78

Dziś zapraszam Was do wykopywania znaleziska Pag Island Iced Tea...
źródło: comment_1600416803q9gMrSPnbxu9MBolgNUo3J.jpg
  • 54
@MG78: Za 100zł spokojnie da się kupić szejker, dwa sita, muddler i jigger, przydałoby się jeszcze dobrać łyżkę iwyciskarke ale to już kolejne 50zł
@Given: Teraz będziemy się skupiać bardziej na zimowych rzeczach chyba, ale w przyszłym roku na pewno.

Tiki mnie najbardziej kręcą, ale celowo nie chciałem realizować wielu odcinków z nimi związanych teraz bo mam w głowie pewien plan, który jest związany z Hawajami albo czymś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)