Wpis z mikrobloga

Długo się zastanawiałem dlaczego kobiety zrobią wszystko, żeby się tylko nie przyznać do, tego że wygląd jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze partnera. Można to nazwać "zbiorową świadomością" albo "solidarnością jajników".

W skrócie - kobiety wiedzą (świadomie), że jeśli jesteś poniżej 7/10 to zostajesz albo materią nieożywioną albo opcją zapasową. Spytacie się pewnie "Ale dlaczego każda miałaby kłamać w sprawie atrakcyjności?" To proste, kobiety/dziewczyny chcą zrobić z każdego faceta cucka, albo białorycerzyka, oczywiście prócz Slayerów (7+/10).

Różowe wiedzą instynktownie, że należy już tworzyć fundamenty pod nowe pokolenie spermiarzy i simpów, aby inne femoidy miały łatwy dostęp do betabankomatów. Kojarzycie ten moment kiedy koleżanka mówi wam, że jesteście "fajny chłopak" to oznacza że uważa się za przyszłego betacucka dla niej albo dla koleżanek...

#przegryw #takaprawda #blackpill #logikarozowychpaskow #s----------e
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@przegladarkauzy Jeśli śledzisz moje wpisy, a ostatnio jest ich mniej bo staram się zwiększyć (tak jak wcześniej pisałem) social skilla, to musisz wiedzieć że moja depresja trwa od ok. 3 lat i stymuluje mózg takim jednym "lekiem" na A. a kończącym się na "rtin".

Myślę że piszę do osoby, która marnuje swoje lata życia na studiowaniu psychologi, która i tak nie ma godziwym zarobków w naszym państwie. Psycholog zadaje ci denne
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond Chyba u pedagoga byłeś albo bardzo mocno c-------o psychologa jeżeli prowadził rozmowę w ten sposób. Psychologia pomogła wielu osobom i to nie kretynem jak mówisz tylko masie np inteligentnych zakompleksionych osób w znalezieniu i realizacji swoich celów. Też kiedyś uważałem tak samo jak ty, mądry nie jesteś stwierdzając że w gruncie rzeczy terapeuta p------i ci głupoty tylko rozumiejąc że jesteś sam przeciwko złośliwej symulacji a psycholog ma nauczyć cie jak
  • Odpowiedz
Nastawienie psychiczne też jest bardzo ważne, jak cały czas czujesz sie jak g---o i nie szukasz nawet swojej wartości to twoja osobowość jest miałka, nijaka.


@przegladarkauzy: Nastawienie psychiczne ma się nijak do kontaktów międzyludzkich. Przy dobrym ryju nawet grożenie śmiercią dziewczynie spowoduje, że ona będzie miała mokro w gaciach bo Chad jest mega brutalny z „bogatą osobowością”. Zamiast atakować kogoś personalnie to podaj konkretne argumenty przeciw, bo personalnie to można
  • Odpowiedz
  • 1
@przegladarkauzy Nic nie rozumiesz, #blackpill ma w dupie kompletnie czy masz pieniądze czy chociażby wiedzę. Możesz rozpracowywać psychikę człowieka na wiele części, ale wynik zawsze jest ten sam. MORDA TO WSZYSTKO, rozumiesz? Wygląd to twoja karta, której nie da się zastąpić. Jeśli urodziłeś się jako 4/10 to można z góry robić magika, albo masowe samo... . Kobiety mają kompletnie w dupie twoją wiedzę, one potrzebuje zasobów genetycznych i materialnych
  • Odpowiedz