Wpis z mikrobloga

Długo się zastanawiałem dlaczego kobiety zrobią wszystko, żeby się tylko nie przyznać do, tego że wygląd jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze partnera. Można to nazwać "zbiorową świadomością" albo "solidarnością jajników".

W skrócie - kobiety wiedzą (świadomie), że jeśli jesteś poniżej 7/10 to zostajesz albo materią nieożywioną albo opcją zapasową. Spytacie się pewnie "Ale dlaczego każda miałaby kłamać w sprawie atrakcyjności?" To proste, kobiety/dziewczyny chcą zrobić z każdego faceta cucka, albo białorycerzyka, oczywiście prócz Slayerów (7+/10).

Różowe wiedzą instynktownie, że należy już tworzyć fundamenty pod nowe pokolenie spermiarzy i simpów, aby inne femoidy miały łatwy dostęp do betabankomatów. Kojarzycie ten moment kiedy koleżanka mówi wam, że jesteście "fajny chłopak" to oznacza że uważa się za przyszłego betacucka dla niej albo dla koleżanek...

#przegryw #takaprawda #blackpill #logikarozowychpaskow #s----------e
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AbZu_Raymond: wygląd wyglądem, ale łobuz może nie być najpiękniejszy, ważne że jest łobuzem. No ale jeśli wygląda jak Sasin to wiadomo że nic z tego. Najlepiej być przystojnym łobuzem.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: jak slusznie napisales - kazda kobieta PODSWIADOMIE bierze pod uwage ze Chad ma zaplodnic, a beciak wychować - dlatego tak nie lubią o testów DNA bo nawet jeśli nie zdradzi to PODŚWIADOMIE KAZDA KOBIETA ZAKLADA TAKA MOZLIWOSC. Jesli kobiety by mowily wprost: jestes < 8/10 to spadaj na drzewo zamiast wciskac bzdury o charakterze to wiele kobiet byłoby samotne na starość a tak to zawsze jest obok druga osoba,
  • Odpowiedz
  • 3
@randomowy_uzyszkodnik Taa, oczywiście. Zwykle takie wysrywy piszą femcele (kobieta, która nie może mieć Chada) albo zwykłe kłamczynie. Chad zmienia hierarchie podstaw moralnych u kobiet, wiem bo jak miałem pewne epizody z laskami 4-5/10 to wręcz cieszyły się że gość 6,5/10 do nich podbił...
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond idąc Twoim tokiem myślowym jak kilku facetów gwałci dzieci to cały męski gatunek jest pedofilski. Kończę waść bo pracuje, reasumując potwierdzam Twoje przemyślenia że z ładnym ryjem jest łatwiej ale żadna rozsądna kobieta nie zwiąże się z imbecylem basta
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond Ale płytkie spojrzenie na relacje międzyludzkie macie tu co niektórzy. O ile w sporej części to prawda to aż mnie mdli jak czytam te twoje prawdy o oskarkach sebach itp
Nastawienie psychiczne też jest bardzo ważne, jak cały czas czujesz sie jak g---o i nie szukasz nawet swojej wartości to twoja osobowość jest miałka, nijaka. O ile nie jesteś niepełnosprawny sam fundujesz sobie syndrom Atlasa.

Wszystko co nas otacza jest
  • Odpowiedz
  • 1
@przegladarkauzy Nigdy nigdzie nie napisałem że miałem dziewczynę, może chodzi ci o to że trenowałem social skilla na różowych 4-5/10 ale ja "chce" 6-7/10 bo nie zgadzam się na to, abym jako 6,5/10 nie mógł zdobyć partnerki na swoim poziomie SMV. Nie zamierzam obniżać wymagań dla samej faktu posiadania dziewczyny.

I tak masz rację, chciałbym być Chadem ze stolicy który rucha codziennie nową lampucere, ale pogodziłem się z sobą i mam
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond Tak jak pisałem wyżej, jesteś więźniem swoich zniekształceń poznawczych. Przejrzałem troche twoich wpisów, twierdzisz że psychoterapia nic nie dała bo jesteś w stanie '' obalić argumenty'' psychologa.

Jeżeli nie pozujesz na inteligenta to zainteresuj się tym tematem, przemysl czy twoj lekki asperger to nie schematy i usposobienie z dzieciństwa wynikające z ciężkiego przeżywania poniżania w dzieciństwie lub p--------h relacji rodziców. A przede wszystkim pogódź się że wiele rzeczy nie jest
  • Odpowiedz