Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w każdej pracy musi być jakaś menda społeczna która nie potrafi sie zachować normalnie xDDD

U mnie w pracy jest jeden koleś - kiedy coś do mnie mówi to nie powie po imieniu tylko "eee" albo buczy pod nosem i zawsze z opóźnieniem reaguje na te jego #!$%@? zwroty bo nie wiem, że w ogóle coś do mnie gada bo oprócz mnie w grupie jest jeszcze z 10 innych osób xD Poza tym jest takim typem którego nie da się lubić, udaje wielkiego cwaniaka, a według mnie to ma coś nie tak z głową xD
Styl zachowania typowego tępaka umysłowego, podejdziesz zapytasz o coś to z wielką łaską ci odpowie albo pomoże nie szczędząc przy tym idiotycznych uwag, zaczepek i przedrzeźniania, no chyba że akurat nie ma nikogo oprócz nas w pobliżu to zachowuje się w miarę normalnie.

#pracbaza ##!$%@? #zalesie #heheszki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f63c12ff49ad326e7b1a111
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: też tak mam... I rada "powiedz mu to" to jest żadna rada - ten nasz koleś dobrze wie, że jest wrzodem na dupie i chyba to jest szczyt tego, co w życiu może osiągnąć. Nigdy się nie może dopasować z godzinami pracy, nigdy nie podgarnie zamiany zmiany, obieca coś a potem i tak tego nie zrobi, albo powie że nie może zostać dłużej w pracy, a potem i tak siedzi,