Wpis z mikrobloga

223 + 1 = 224

Tytuł: Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ - Południe
Autor: Robert M. Wegner
Gatunek: fantasy
ISBN: 9788361187448
Ocena: ★★★★★★★★

Na wykopie tak polecają, to stwierdziłem, że przeczytam.
Tak jak książka jest wyraźnie podzielona na północ i południe, tak mi spodobał się bardzo tylko jeden z tych kierunków.
Na myśli mam Północ i Szóstą Kompanię. Gdyby moja ocena miała być średnią, no to właśnie: północ 9, południe 7, dlatego wyszła 8.
Nie mogę jednak powiedzieć, że południe jest złe, natomiast póki co mnie nie porwało, choć widać potencjał.

Powiem Wam Wykopki, że póki co, wszystko co wziąłem do czytania stąd, to bardzo mi się podoba (Meekhan, ABŚ, Metro2033, Pierwsze Prawo, Myszy i Ludzie)

Wpis dodano za pomocą strony: https://bookmeter.ct8.pl

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_1600373914QuQcSsWW83xzbLej2ghyN9.jpg
  • 3
@panpikuss: Mnie nie przekonało. Stety lub niestety po jakiś 20 stronach przestałem czytać. Nie czułem tego klimatu, nie wciągnęła mnie. Nie potrafię tego określić ale po przeczytaniu w książce kilku fragmentów zazwyczaj wiem czy ją przeczytam czy nie. Ten cykl zacząłem czytać w ciemno skuszony recenzjami i poleceniami wykopków ale okazało się, że to nie moja "bajka". A przecież zawsze lubiłem sf i fantasy.
@panpikuss hmm... W sumie poludnie jest slabsze od polnocy, ale chyba fabularnie w calym cyklu ma najwieksza wagę, ale to tylko subiektywna opinia. Yatech jest sam w sobie niesamowitą historią, ale jakby w poludniu sie go dopiero buduje. W kazdym razie musze znowu zdjac to z półeczki i przeczytac