Wpis z mikrobloga

Kasjo robi dobre dymy, ale dostalby od wiewiora na 90% w sparingu. W przypadku ulicy mialby wieksze szanse w pierwszych sekundach, ze mu cos wejdzie, ale nadal nie bylby faworytem. W jego interesie do konca projektu powinno byc trigerowanie wiewiora, ale tylko do pewnego momementu. Niestety jak sie za bardzo #!$%@? to przesadza. Siadzie mu psycha po przegranej. Przyklad takiego mini przysiadu byl jak pasza go nasladowal. Zupelna bezradnosc i z dyktatora momentalnie stal sie przygaszony i cichutki.

Ps. Oni sa #!$%@?, ze nie potrafia sobie z nim poradzic jak dal im tyle materialu, zeby go gasic. Zamiast ogarnac to walcza jego bronia i sie probuja z nim wyzywac. W takim dymieniu to na niego nie ma #!$%@?. Z niego trzeba beke krecic i tyle. Mozna to zobaczyc tez w warsaw shore jak naplul w twarz dzikowi za to, ze sie smial z jego „brzydkiej mordy” #youtubeshore
  • 29
  • Odpowiedz
@Szokobons: Nie dostałby bo został już za bardzo zgnojony psychicznie.To nie walki z hassanem że sobie walczyli na sportowo dla kaski tylko solówka z #!$%@? kasjuszem którego pewnie nawet boi się na poważnie uderzyć
  • Odpowiedz
@Szokobons: Wiewior nie ma szans z Kasjo raz warunki fizyczne (pierwszy lepszy typ 90-110 by wjechal w wiewiora i by byla po sprawie handke nie licze bo typ nie ma pojecia nawet jak cepy #!$%@?ć) dwa kasjo umie sie #!$%@? to trzeba przyznac czy sie go lubi czy nie 3 na sparingu by sie z nim zabawil a jakby teraz wyszli w sensie wiewior na fecie kasjo #!$%@? wiewiora by
  • Odpowiedz
To dla mnie taka sytuacja jest jak na tych wszystkich filmikach gdzie masz agresora i spokojnego chlopaka, ktory w pewnym momencie peka i ten drugi dostaje w #!$%@?


@Szokobons: Ja też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem sparaliżowanego Wiewióra, kiedy Kasjo się do niego pruł poza streamem, gdy ten leżał z Werką w łóżku. To był idealny moment na te twoje "pęknięcie" i #!$%@? Kasjuszowi, a jednak nic takiego się nie
  • Odpowiedz
@Szokobons: Nic takiego nie było. Owszem, ściągnął koszulkę, ale to było na zasadzie stwarzania pozorów że chce się z nim bić (bo Kasjusz zapraszał go do walki). Klientka to błagała Kasjusza żeby sobie poszedł XD
  • Odpowiedz
Nie patrzcie na parter wiewiora przez pryzmat tych ulanych nieudacznikow typu pasza koks guzik czy #!$%@? go wie kogo on tam skladal bo pod względem przygotowania fizycznego i względnej siły oni są cofnieci w rozwoju.Mówie Wam nawet jakby walka przeniosła sie do parteru Wiewiór by #!$%@?ł.Tak naprawdę nikt go nie widział z równym sobie zawodnikiem nawet w podobnej wadze (tak dla mnie Hassan to jest przerost formy nad treścią) gość niewiele potrafi
  • Odpowiedz
  • 0
@Fk2q: Kasjo praktycznje zadnego pojecia nie ma. Hassan przygotowywal sie ostro w dobrym klubie, wiedzial czego sie spodziewac po 1 walce. Prawdopodobnie wiekszosc jego treningu to byl parter. Jak sobie poradzil?
  • Odpowiedz
  • 0
@magister2703: w parterze z kondycja stojkowa troche inaczej to wyglada, bo jestes nieustannie wymeczany. W pierwszej walce wiewior lecial z koksem o kilkadziesiat kg ciezszym i prawie dopial dzwignie. Przyjal w #!$%@? bomb tez i nie dostal ko
  • Odpowiedz