Wpis z mikrobloga

@5kubany:

I to jest facet. Sam majstruje przy domu, a jak się zdarzy wypadek to sam się opatrzy i zawiezie do szpitala. A największe zmartwienie to żeby nie naświnić w samochodzie. Trzymam kciuki, żeby ręka zachowała 100% sprawności.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mzl02 Taki dziwnie drazniacy ból jest wtedy, ciężko by to opisać i później tak śmieszne krew see pojawia w kropelkach na bocznych ściankach rany, a ból to inaczej jakby Ci ktoś pejczem strzelił w skórę
  • Odpowiedz
@5kubany ciesz się że tylko tak... Facet na budowie niedaleko miał podobnie ale jemu po ubraniu pociągnęło aż do szyi i finał tragiczny. Też mu podbiło podczas cięcia.
Będzie ładna blizna, trochę ketonalu się najesz ale ciesz się że żyjesz.
  • Odpowiedz
@5kubany: miałem właśnie kupić szlifierkę to wyszlifowania balustrady oraz przecięcia framug stalowych... Już mi się odechciało remontu (,)
  • Odpowiedz
Nie wiem jak zachował by się organizm przy dużej i szybkiej utracie krwi.


@5kubany: zawroty głowy, potem czułbyś się słabo, zrobiło by się ciemno przed oczami, potem byłbyś senny i straciłbyś przytomność
  • Odpowiedz
Do #!$%@? menela co ma katar to na sygnale przyjadą. A tutaj coś takiego, i sam pan przyjedź bo akurat kąpiemy pana Zdzisia xD


@Moted: nie ma zagrożenia życia, uraz izolowany, krwotok zatamowany. Do czego tu ZRM? Żeby transport zrobił?
  • Odpowiedz