Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mirki z #uk czy ktos poleci jakiegos dobrego prawnika do kupowania nieruchomosci? Najlepiej takiego, ktory operuje na terenie całego kraju lub w okolicach oxfordshire
  • 9
  • Odpowiedz
@adriano30: niestety nie moge polecic ci dobrego prawnika, ale za to dam rade. Jesli chcesz zeby kupno domu bylo szybkie i bezproblemowe, trzeba co kilka dni dzwonic do prawnika i pytac sie co dokladnie zrobil w twojej sprawie. I co jakis czas wysylac meila z pytaniem, zeby bylo jakies potwierdzenie.
Oni zajmuja sie najpierw osobami ktore im dupe truja.
  • Odpowiedz
@adriano30: ja sie dlugo czailem, czytalem recenzje, w koncu uzylem (na poczatku tego roku) https://www.poolealcock.co.uk/ bo niby mieli byc b.dobrzy wg. trustpilot a i tak byly problemy, trzeba bylo ciagle dzwonic i sie dopytywac jak idzie/popedzac , nawet zlozylismy oficjalnego complaint na nasza prawniczke/jej team i wtedy troche ruszylo. Ciagle czekam (completion bylo w marcu, na new build) na dokumenty z land registry, z miesiac temu prawniczka odpisala ze trzeba czekac.
  • Odpowiedz
Jestem w trakcie kupna swojego mieszkania i również musiałem co pare dni pisać/dzwonić aby coś się ruszyło. Nie wiem czy to urok UK, covid czy coś jeszcze ale cieszę się że już widać koniec ()
  • Odpowiedz
@adriano30: to czesc angielskiego folkloru. Bedziesz dzwonic, ich scigac a potem zastanawiac zaco im placisz kase. Jesli nie zadnych gorek to nie musizz pytac zeby robili raport gorniczy. Jesli masz rzeke w poblizu niech sprwwdza ryzyko wylania. Taki maly protip. Powodzenia
  • Odpowiedz