Wpis z mikrobloga

@pjoooter: Decyzja o przejęciu wraz z otwarciem trwała krócej niż standardowe przygotowanie do otwarcia klubu. Dlatego zasięgamy opinii wykop ekspertów. Po części na pewno teraz już mamy świadomość, że Icon zachował się
nie ładnie.

W Stalowej Woli spotkało nas już kilka nieprzyjemnych sytuacji, dlatego dopytujemy czy udało się Wam, przynajmniej w jakiś sposób dojść do porozumienia z byłymi właścicielami. Czy stało się jeszcze coś, o czym po prostu nie mamy
  • Odpowiedz
@cedric Jak masz multisporta to wszystkie zajęcia są dla Ciebie za darmo, jedynie wpłacasz 20zł kaucji zwrotnej - w razie jak byś się zapisał, a nie przyszedł.

Bo standardowo nie mamy wejść na 2-3-4 zajęcia w miesiącu.

Albo karnet dzienny (czyli wchodzisz do klubu maksymalnie o godzinie 14:59 i siedzisz do woli). 55zł w przedsprzedaży/65 standardowo
Albo karnet OPEN i masz wszystko bez ograniczeń - 79zł w przedsprzedaży/99zł standardowo
  • Odpowiedz
@Xtreme_Fitness_Gyms chodziłem dłuższą chwilę do icona,ale nie podobało mi się za bardzo.
Ogólnie sprzęt i wolne ciężary spoko,mała ilość zajęć,ciasno,strasznie tłoczno.
No i według mnie ten klub był strasznie bananowy,na siłkę leci się ćwiczyć a tam człowiek czuł się jak na jakimś wybiegu mody ;)
A co do zachowania wobec klubowiczow to ciężko mi się wypowiedzieć,jedynie z tego co słyszałem od znajomych,że to było słabe, zamknięcie bez wcześniejszego podawania informacji o
  • Odpowiedz
@lisku_chytrusku: Klub w stalowej woli otwiera się 26.09 - Oficjalne otwarcie o godzinie 12. Ale do klubu można przychodzić już wcześniej, pooglądać zrobić trening.

26.09 Dla wszystkich jest za darmo, będzie degustacja, tort, nagrody do wygrania, konkursy, zawody - ogólnie sporo się będzie działo.

Ewentualnie już po
  • Odpowiedz
Co możecie powiedzieć o samej sytuacji nagłego zamknięcia i tym w jaki sposób sieć Icon zachowała się w obec swoich klubowiczów.


@Xtreme_Fitness_Gyms: we wtorek 21.01 byłam na zajęciach, planowałam iść na kolejne w czwartek 23.01. We wtorek snuliśmy plany z instruktorką na walentynkowy event. 22.01 jakieś pół godziny po zamknięciu klubu (godz. 22) dostałam smsa o zakończeniu działalności Icon Fitness w Stalowej Woli. Instruktorka podobno też dowiedziała się z takiego
  • Odpowiedz
@Xtreme_Fitness_Gyms Nie udało mi się niestety, reklama w social mediach nie dotarła do mnie, dopiero Zoabczylem jak Pan Piotrek Borecki wstawił coś i takie żal i smutek czułem,że mogłem przybić piąteczke ;/
Ogólnie bardzo Cicho było o waszym otwarciu i jest o was , sporo ludzi jeszcze nie wie ;/
  • Odpowiedz
@White_power: Od dnia podpisania umowy przejęcia klubu do dnia otwarcia mieliśmy tylko 2 tygodnie. Lublin jest dosyć dużym miastem ponad 300 tysięcy ludzi, myślę że niebawem nasi ambasadorzy zrobią objazdówkę po klubach. Będziesz miał okazję przybić piątkę z Piotrkiem Boreckim, Szymonem Ładą, czy Paulą Mocior.

Jak będziemy znać konkretne daty. Wrzucimy info na w social mediach.

( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz