Wpis z mikrobloga

Śmigałem kiedyś po centrum warszawy, pare ulic za shisha barem sułtan godzina oscylowała jakoś na północ-pierwszą. Przechodziłem akurat przez pasy i podbił do mnie jakiś koleżka ok.25 lat elegancko ubrany, przystojny i zapytał czy moge mu dac folijke od fajek (akurat paliłem). Wyjąłem paczke i powiedział, że tylko dolna część mu potrzebna. Dałem i zapytałem do czego mu to? Na co on odparł, że to długa historia i zniknął w tłumie. Było to kilka lat temu i co jakiś czas wraca mi to do głowy nie mam pojęcia po co komuś może być ta folijka a bardzo mnie to interesuje xD W sumie jedyny tag jaki mi przychodzi to #narkotykizawszespoko

Ma ktoś jakiś pomysł? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
@InterferonAlfa_STG: czyli co here by smażył? O ile go pamietam to w miare normalnie, ba ponadprzeciętnie wyglądał takie 8/10 bez mordy osyfionej czy przećpanych oczu ale wtedy też miałem mniej doświadczenia z tym tematem bo tylko jarałem to na szczegóły takie jak źrenice nie zwróciłem uwagi
@InterferonAlfa_STG: to zgrzanie mnie zmyliło, a wcześniej darkejas coś pisał o ćpaniu z tego hery właśnie tylko usunął i połączyłem fakty. pewnie po to musiał od kogoś kupować kto nie miał torby i tak sobie poradził #!$%@? dobrze ze spytalem od lat mnie to gryzlo XD
pewnie po to musiał od kogoś kupować kto nie miał torby i tak sobie poradził


@lone: jak juz to koledze odsypywal, ale przypuszczam, ze jego torba po prostu zaczela sie #!$%@? albo mial to w srebrze. Srebro sie w rekach rozpada po kilku rozwinieciach / zawinieciach i wtedy sie wlasnie pyta ludzi o folie ze szlugow.