Wpis z mikrobloga

@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: @WitekPLKiller: mem również pokazuje, że egoistyczna potrzeba poprawy sobie humoru przez wujaszka jest ważniejsza niż zdrowie dziecka.

Przypomniało mi to kiedyś rozmowę z kolegą, który często kupował sobie wdzięczność i uśmiech dziecka różnymi sposobami, po czym pokazywał to jako argument za tym, żeby mieć dzieci.
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: @WitekPLKiller: mem również pokazuje, że egoistyczna potrzeba poprawy sobie humoru przez wujaszka jest ważniejsza niż zdrowie dziecka.


Przypomniało mi to kiedyś rozmowę z kolegą, który często kupował sobie wdzięczność i uśmiech dziecka różnymi sposobami, po czym pokazywał to jako argument za tym, żeby mieć dzieci.

@mrzonek: Rozumiem zeby dbac o nawyki zywieniowe dziecka, ale jak sobie zje raz na dwa tygodnie maka to mu sie nic nie stanie,
Ja wam mówię moje wnuki będą kiedyś uczyły się na polskim o memach


@Toxicowski: to by było ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Memologia. Który mem jak powstał, jak ewoluował, co oznacza i kiedy go używać :D

Rozumiem zeby dbac o nawyki zywieniowe dziecka, ale jak sobie zje raz na dwa tygodnie maka to mu sie nic nie stanie, a dzieciaki z takich pierdół potrafią się bardzo cieszyć.
@loczyn: wujek zabierze raz na 2 tyg do maka, ciocia przecież tylko raz na tydzień na lody, rodzice tez czasem ulegną i kupią czekoladę bo przecież nasze dziecko nie jest słodyczy, coś jeszcze dostanie w szkole od kolegów albo nauczycieli i jeszcze z kieszonkowego sobie coś kupi. To nie brzmi jak raz na jakiś czas tylko dość regularne jedzenie niezdrowego jedzenia. Jak już wujek musi kupić sobie uśmiech dziecka, bo nic
@powiedz: No to nie trzeba od razu wyjeżdżać z tekstami że wujek kupuje sobie uśmiech dziecka. Ten jeden hamburger i frytki to nie jest przeogromna ilość kalorii, w domu ktoś mu ziemniaki tłuszczem poleje i wrzuci na talerz opanierowanego schaba i będzie jeszcze lepiej.