Wpis z mikrobloga

Pamietajcie moi mili - "gry w wersji cyfrowej beda duzo tansze, bo bedziemy pomijac mnostwo posrednikow i koszta fizycznych kopii"
Usredniony cytat devow z okolic 2010 roku, kurtyna xD

#ps4 #ps5 #xboxone #xbox #pcmasterrace
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiec co ci tu zadzialalo? Jak nie o promocjach i czekaniu pol roku/rok jest tu mowa.


@Dante27: Zadziałał spadek realnych cen. Korzystam z promocji, które wcześniej mnie omijały, bo nie miałem jak dojechać do wspomnianego Wallmartu w Oklahomie.

Sama cena wyjsciowa przeciez jest taka sama jak na konsolach, jedynie gry szybciej traca na cenie bo dobre promocje na pc

Z tych właśnie promocji korzystam. Wcześniej pudełko stało i nie taniało, nikt nie robił weekendowych
  • Odpowiedz
Zadziałał spadek realnych cen. Korzystam z promocji, które wcześniej mnie omijały, bo nie miałem jak dojechać do wspomnianego Wallmartu w Oklahomie.


@void1984: tylko nie o promocjach pisalem, a o cenach w dniu premiery, ktore mialy byc nizsze.

Z tych właśnie promocji korzystam. Wcześniej pudełko stało i nie taniało, nikt nie robił weekendowych promocji -70%.

Cenię sobie brak potrzeby ściągania no-cd cracków by grać spokojnie bez potrzeby wkładania płyty przy
  • Odpowiedz
tylko nie o promocjach pisalem, a o cenach w dniu premiery, ktore mialy byc nizsze.


@Dante27: No nie są. Tyle że nikt rozsądny nie kupuje już gier w dzień premiery. Studia są nastawione na wypchnięcie czegoś co z grubsza działa, albo nawet wcale nie działa, jak Diablo 3.
Kiedyś QC było ostrzejsze, bo nie każdy mógł sobie ściągnąć patcha z sieci. Teraz na sprzedaż idzie przypudrowana "beta".
Naprawianie podstawowej funkcjonalności, trwa jeszcze parę miesięcy po premierze, więc nie dotykam gier przez pierwsze pół roku od tej "1.0". Kupowanie szybko wypchniętej gry to
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnFairPlay korporacje? Niezależni producenci gier indi sprzedają gry w których nic nie ma ale może za kilka lat będzie a w międzyczasie albo porzucają projekt i biorą się za nowy albo zaczynają o--------c płatne DLC do nieukończonej gry
  • Odpowiedz
@Dante27: Nie wiem jak to działa z aktualizacjami ale gra na nośnikach nie muszą być dostępne 24/7 w serwerze żeby je ściągnąć, serwery też kosztują. Poza tym znam wielu ludzi którym się nie chce czekać albo jechać po grę i kupują cyfrowe wersje. Jest jeszcze miejsce które zajmują gry w pomieszczeniu. To się będzie działo i skończy się jak na PC gdzie trudno dostać cokolwiek na płycie oprócz kolekcjonerki.
  • Odpowiedz