Wpis z mikrobloga

Pamietajcie moi mili - "gry w wersji cyfrowej beda duzo tansze, bo bedziemy pomijac mnostwo posrednikow i koszta fizycznych kopii"
Usredniony cytat devow z okolic 2010 roku, kurtyna xD

#ps4 #ps5 #xboxone #xbox #pcmasterrace
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpokoTypek: No i to były konsole ;P
Mam nadzieję że Ps5 wyjedzie z jakimś gamepasem jak Xbox albo obie będą złamane jak Wenezuelska gospodarka i piraty będą na lewo i prawo :P Chcesz grać multi oryginał/gamepas nie to pirać sobie ;P
Żeby za grę płacić 240zł to by mnie p-------o xD
  • Odpowiedz
@Dante27: jak dla mnie na tę chwilę jedyne co ratuje cyfrowe edycje gier zarówno na ps4 jak i x1 to możliwość kupna na spółkę z kumplem (oczywiście ma to swoje plusy i minusy), na nie wiem jak teraz jest z ps4 ale na x1 dochodzi jeszcze kupowanie kodów do aktywacji przez VPN (z Brazylii itd), gdzie jest sporo taniej, do tego dzielimy to na 2 i cebula całkiem motzna wchodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: @Beeercik: p---------e xD Przed dalszą podwyżka cen powstrzyma ich rynek bo k---a kto kupi grę za 300 czy 400 zł jak wie, że taka sama na pc jest za połowę ceny? Firmy patrzą na to jak bardzo mogą rozepchać dupska konsumentów dlatego ceny next genów są jakie są. Ludzie podejrzewali że ps5 będzie śmigało ponad 600$ a jednak nie. Już nie mówiąc o tym ile mniej syfu
  • Odpowiedz
Wogole kiedys to kurla byly wydania, taka Platynowa Kolekcja, 60 czy tam 80 zl ale w pudle to o k---a, instrukcja, ciekawe ksiazeczki i poradniki, jakies mapy.
Dzisiaj bulisz 250 czy tam 350 zeta i dostajesz kawales plastiku z plytka
  • Odpowiedz
srednio to ja i moj pies mamy po 3 nogi, metodologia wyliczania sredniej w Polsce ma sie nijak do realnych zarobkow.


@Dante27: Podobnie jak przeliczanie zarobków 1:1. Niemiec z pensją 1800 euro może być zadowolony, bo to już całkiem nieźle, a nie czuje się z tym jak Polak z 1800 zł.
  • Odpowiedz
gdzie te 20 jurkow wiecej nie robi na nikim wrazenia, wiec stawiajac sie w ich sytuacji u nas tez by to nie zrobilo wrazenia gdyby cena byla w zl.


@Dante27: oczywiscie, ze 20 jurkow robi wrazenie na wszystjkich ktorzy zarabiaja w euro. 20 euro to nie jest malo. Z reszta juz mozesz sobie poczytac narzekania na cene nowy gier i komenty w stylu "80 euros for a game wow" Napisales
  • Odpowiedz
@djtartini1: toz o to mi chodzi, ze dla niemca z pensja 1800 euro podwyzka ceny z 60 na 80 x(juz bez waluty) niewiele zmienia w sumie, nie to co dla nas podwyzka z 250 na 350 kiedy tez zarabiamy 1800
Tak samo dla nas niewiele by zmienialo gdybysmy to my placili 60x czy 80x za gre, chodzi mi o samo postawienie sie w sytuacji niemca czy francuza.

Nie chodzi mi
  • Odpowiedz