Wpis z mikrobloga

Chciałbym do #volvo #v70 dołożyć oryginalne czujniki cofania. Dużo z tym roboty czy lepiej sobie odpuścić i zamontować jakieś chińczyki?
Wiem, że na pewno musiałbym kupić specjalny moduł, czujniki jak i wiązkę, która je rozprowadzi. Zapewne też byłaby wymagana aktywacja po stronie softu. Czy ktoś z Mirków robił taką operacje lub zlecał komuś? Orientujecie się czy jest już gotowa wiązka prowadząca z tyłu auta do przodu tak aby nie było potrzeby rozbierania połowy samochodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#s80 #v50 #s40 #motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@iwannagethigh szkoda kasy już się zastanawiałem nad oryginalną kamerą cofania by wstawić do samochodu i powiem tyle jakość kamerki gorsza bo wiadomo znacznie starsza a cena kilka razy wyższa jakbym miał montować oryginale elementy.
  • Odpowiedz
@iwannagethigh: Niestety moduł PDC jest docelowo w bagażniku (mówię tu o V70/S60 na platformie P2), więc całe okablowanie trzeba byłoby przeciągać, jeżeli go nie miałeś. Plus dodatkowo aktywacja VIDĄ. Więc koszt byłby pewnie w granicy 1500 zł razem z aktywacją, jak nie więcej.
Więc wydaje mi się, że najłatwiej i najtaniej byłoby zakupić 2 komplety czujników cofania, jeden założyć na tył i podpiąć pod światło cofania, a drugi na przód i
  • Odpowiedz