Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki drogie! Wiem że tag perfumiarski u was jest bardzo merytoryczny i przeglądam od czasu do czasu. Jestem kobietą, ale kupuje dla siebie niektóre męskie zapachy np Invictus leży na mnie świetnie i dość słodko, zachowując przy tym bardzo dobre parametry. Jednak, do rzeczy. Chce chłopakowi(prawie mężowi) kupić perfumy. Sama jestem perfumomaniaczką, ale z nim mam duży problem. Do tej pory jak byliśmy w perfumerii jemu podobały się zapachy podobne męskiemu Opium i obecnie dokładnie ten nosi. Nosił też zielone 'stare' polo, ale nie było to takie wow jak w przypadku Opium(edt). Przeglądam Fragrantica i nie bardzo wiem w co "strzelić", Myślałam nad Kourosem, ale może się okazać, że ja je będę używać a nie on(uwielbiam Peau de Bete Imaginaries i chętnie noszę), albo w ogóle pójdzie dalej na sprzedaż. Zwracam się do was z prośbą, podrzućcie jakiej pomysły, bo ja mimo że mam jakieś rozeznanie w kobiecych perfumach to męskie pachnidła są dla mnie zagadką. chcę wydać od 300-500 zł na flakon. #perfumy #kouros #ysl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61c2c7f49ad326e7b19ba2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheapiesLover: bardzo mocne, gdzie standardowa aplikacja potrafi zmęczyć noszącego, mam tu na myśli jakieś vintage Amouage np. Do tego mógłbym jeszcze doliczyć zapachy, które mogą plamić ubrania.
  • Odpowiedz
OP: @Commodus kupiłam lalique żeby nie wtopić 700 zł na notino. Jak się spodoba to następny będzie Amouage Memoir, chyba że Cena z VAT: 695,64 zł jest wybitnie atrakcyjna i warto w takiej cenie to kupić. To tak zrobię.
@FELIX90 Ty się tak czepiasz dla samego czepiania się? Marnujesz swój cenny zasób jakim jest czas.
"Chce chłopakowi(prawie mężowi)"

@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo ważne info xD
Ważne info bo oznacza, że mogę wydać
  • Odpowiedz
OP: @adk08 o to, to! z damskich zapachów używam też w ten sposób YAS- hamasat, jednak w tym przypadku daje jeszcze "podkład" z olejku z róży na na szyję i nadgarstki. Następnie takim tyci tyci psiknięciem nanoszę minimalną ilość perfum na nagastek i dotykam szyki(nie pocieram) i drugiego nadgarstka. Ogólnie polecam te perfumy, ale to jest killer, pół roku trzymał mi się zapach na jedwabnym szaliku.

Ten komentarz został dodany przez
  • Odpowiedz
OP: @KaraczenMasta zaczynam się bac ze Blvgari będzie teraz "be". Po Lalique entre noir które go zachwyciło. Strzał w 10 jak nie w setkę ;). Z drugiej strony mogłam to przewidzieć, bo moje uniseksowe Rouge bunny Rouge Embers tez są właśnie zbliżone do Lalique emce noir i jakoś dziwnym trafem bardzo mało mi zostało ;).

@the_fifth_horseman spice bomby chyba wszystkie były sprawdzane i żaden nie został zaakceptowany. Tego creda zamówię próbkę
  • Odpowiedz
OP: @KaraczenMasta zaczynam się bac ze Blvgari będzie teraz "be". Po Lalique entre noir które go zachwyciło. Strzał w 10 jak nie w setkę ;). Z drugiej strony mogłam to przewidzieć, bo moje uniseksowe Rouge bunny Rouge Embers tez są właśnie zbliżone do Lalique emce noir i jakoś dziwnym trafem bardzo mało mi zostało ;).

@the_fifth_horseman spice bomby chyba wszystkie były sprawdzane i żaden nie został zaakceptowany. Tego creda zamówię próbkę
  • Odpowiedz