Wpis z mikrobloga

Próbowałam wytłumaczyć Januszowi lvl 63, ze krowy dają mleko tylko jak urodza cielaki. I ze rodzą je po sztucznym zapłodnieniu.
To mi starał się wytłumaczyć dziad, ze sa teraz krowy modyfikowane genetycznie, które dają mleko bez urodzenia cielaków.
Kur*a z kim ja pracuje.

#pracbaza
  • 205
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: teoretycznie jest to możliwe, bo za laktację odpowiada po prostu poziom hormonu prolaktyny, więc można to sztucznie wywołać różnymi sposobami, ale jeszcze nie słyszałem, żeby było stosowane przemysłowo.
  • Odpowiedz
Próbowałam wytłumaczyć Januszowi lvl 63


@Luna_Lovegood: blad, z januszami nawet nie zaczynaj gadki. Ja ma wujasa w rodzinie, co rzuca jakies absurdalen tezy, jak zaczynasz z nim dyskusje, produkujesz sie, tlumaczysz, to konczy: "hm.. moze masz racje, ale ja mowie co slyszalem w tv" ()
  • Odpowiedz
  • 15
@janusz-lece ten typ to wampir energetyczny. Odkąd mu powiedzialam ze jestem niewierząca codziennie mnie probuje nawrócić. I mowi.mi ze bede w koncu zalowac tego ze jestem taka ignorantka.. ehh
Musze sie jeszcze parę tygodni przemęczyć i zaczynam szukać pracy bo ledwo daje rade juz xd
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: generalnie mam wrażenie, że panu Januszowi mogło ogólnie chodzić o to, że krowa nie musi być non-stop zapładniana, żeby dawać mleko. Kiedyś na wsi krowy się cieliły z raz, a potem jak się nie przestawało regularnie doić, to dawały mleko i przez 15 lat. Tylko że dużo mniej, a taki stan rzeczy przemysłu już nie interesuje. Coś mu dzwoniło, tylko nie wiedział w którym kościele.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Luna_Lovegood:

Oczywiście usłyszałam że co ja mogę wiedzieć, on dluzej zyje i więcej widzial i przeżył i wie co mówi.


Mądrość przychodzi z wiekiem... Ale czasem wiek przychodzi sam.
()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Luna_Lovegood: to jest ten typ człowieka, którego nie przekonasz choćby skały srały, a jeszcze sobie nerwy zmarnujesz ( _) trzeba unikać, ja też niestety miałam z takimi do czynienia i do teraz mnie skręca jak sobie przypomnę to #!$%@? :P
  • Odpowiedz