Wpis z mikrobloga

Weszłam do apteki bez kolejki jako ZHDK, ludzie mnie prawie zabili wzrokiem, a jeden Pan skomentował; "też mam książeczkę i chyba zacznę nosić skoro młodzi tak bezczelnie wpychają się w kolejki!"

No to niech nosi i też się wpycha ¯_(ツ)_/¯

#gownowpis #krwiodawstwo
  • 106
  • Odpowiedz
na dzis kwarantanna to max 10 dni.


@Wjolka: ok nie ma problemu - dasz mi na pismie poreczone notarialnie ze za kazdy dzien powyzej zaplacisz mi ze swojej kasy? (rownowartosc dniowki - wiecej nie chce-poprostu nie moglem zarabiac to mi wyrownasz)

Przepisy przepisami a zycie zyciem
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 ... Ten poziom dyskusji wykopu - od razu atak.

Na dzisiaj w Polsce zgodnie z przepisami po 10 dniach konczy sie kwarantanna bez wymazu i z tego co wiem to sprawnie funkcjonuje. Panstwu akurat jest to na rękę by nie musiec testowac i kontrolowac dluzej niz 10dni.

Napisałam Ci to tylko dlatego, bo myslalam ze nie wiesz ze zmienily sie przepisy.
  • Odpowiedz
Ten poziom dyskusji wykopu - od razu atak.


@Wjolka: Tam zaraz atak - przekomarzam sie :P Uwierz mi ze kolo ataku to nawet nie stalo :P
Nie wiem czy to sprawnie funkcjonuje (i wole sie nie dowiadywac osobiscie) ale mam mieszane uczucia.

Teoretycznie to jaknajbardziej masz racje bo:
"2) w § 5 ust. 3 otrzymuje brzmienie:
„3. Okres obowiązkowej kwarantanny z powodu narażenia na zakażenie SARS-CoV-2 u osób, u których nie
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Zdążyłam przerobić to na 8 swoich pracownikach - działa bez zarzutu.

Siostra (lekarz) na samej sobie - testowała się, by skrócic kwarantannę ponizej 10dni - działało bez zarzutu.

2 rozne województwa.
  • Odpowiedz