Wpis z mikrobloga

Przecież tutaj sami programiści 15k, a nagle się okazuje że posiadanie 2 konsol, których łączny koszt nie przekracza 4k jest poza zasięgiem wszystkich gimbusów i trzeba toczyć wojny, która konsola jest lepsza, a która ma lepsze exclusivy, a która ma mocniejsze bebechy, a która ma gamepassa XDDDDDDDDDDDDD Robaki-bedaki - kupcie jedną i drugą i problem solved ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps4 #xbox #xboxone #playstation #konsole
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrp7: w dobie xcloud to nawet komp za 6k nie potrzebny. Moim zdaniem tą usługą trochę MS sobie w kolano strzelił. Wiadomo, wszystkich gier tam nie będzie, ale od tego jest PS4/5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu: nie mam czasu na dwie konsole wybiore jedna by pyknac od czasu do czasu w coś, raczej xbox do tej pory dluzej mialem xboxa, ps bylo takie zeby pograc w kilka gier i sprzedac
  • Odpowiedz
bedzie slabym PC


@onuceSzatana: ale max liczba detali i efektów będzie taka sama jak w 1roku. High gry za 7 lat to ultra teraz w 1080p. Z drugiej strony najlepiej zoptymalizowane gry na konsole wychodzą późno i zacierają różnicę do Pc sprzed 7 lat.
  • Odpowiedz
która ma lepsze exclusivy


@frikuu: Xbox już nie ma, bo ich exy wychodzą też na PC. A Sony rozważa, czy również nie zrezygnować z exów, żeby wpływało więcej kasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frikuu: do ogrania gier dla xboxa wystarczy współczesny średni pc + padzik.
Ja ps5 kupię na pewno, bo dużo exów, które mi po prostu pasują + PSVR. Microsoft #!$%@?ł, że nie pociągnął tematu Kinecta. Lepsze bebechy, gogle z lepszą rozdzielczością + sterowanie ciałem zamiast rękawic/pałek/pilotów? To byłaby bajka.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: A przepraszam czy kiedyś słyszałeś o osobie która czegoś się #!$%@?ła w życiu aby była rozrzutna ? I nie mówię tutaj o artystach czy sportowcach którzy dostaną w życiu dwa duże kontrakty a potem muszą przed 50 spać na chodniku albo iść do zwykłej pracy. Ja tam też ciułam grosz do grosza, oszczędzam na każdym zakręcie mimo, że zarabiam oko 9k. Planuję w przyszłości otworzyć własny biznes ale nie
  • Odpowiedz