Wpis z mikrobloga

Przecież tutaj sami programiści 15k, a nagle się okazuje że posiadanie 2 konsol, których łączny koszt nie przekracza 4k jest poza zasięgiem wszystkich gimbusów i trzeba toczyć wojny, która konsola jest lepsza, a która ma lepsze exclusivy, a która ma mocniejsze bebechy, a która ma gamepassa XDDDDDDDDDDDDD Robaki-bedaki - kupcie jedną i drugą i problem solved ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps4 #xbox #xboxone #playstation #konsole
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frikuu: w ogóle zauważyłem, że odkąd dużo pececiarzy się przesiadło na konsole, to dyskusje o konsolach się sprowadzają do tego, że AAAAAAAA MOJA MA 1.68751514141 TERAFLOPA A TWOJA TYLKO 1.686451441
  • Odpowiedz
Przecież tutaj sami programiści 15k


@frikuu: nie tylko, sa tez bossowie przemyslowi albo wybitni specjalisci prawa/medycyny/fizyki jadrowej 25k (chociaz to wezsza grupa).

@JesusOfSuburbia: ale ogolnie wasze podsumowania sa takie prawdziwe :D
  • Odpowiedz
@frikuu najlepsze w grani jest to że mam pc switcha, ps1, ps3, PSP, xboxa 360, kasę na gry i duża bibliotege gier a i tak większości nie ukończyłem do końca bo nie ma czasu a potem nie chce się wracać () i tak teraz gnije na wykopie sobie a mam urlop
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: Musisz miec serio malo latek. PC zawsze oferowal wiecej mocy niz konsole, ale porzadny PC kosztuje znacznie wiecej niz konsola. Poza tym przez generacje, czyli 7 lat, drogi PC z poczatku bedzie slabym PC na koncu, a konsola utrzyma poziom. Gry na PC rosna razem z nim i juz nie zagrasz w ultra plynnie pod koniec generacji jednej konsoli w nowa gre.

Jesli masz hajs na modernizacje, to PC
  • Odpowiedz
@frikuu: Jeśli myślisz ze jak zarabiam 15k to śpię na pieniądzach i mogę sobie wywalić ot tak 4K na konsole to niestety słabo u Ciebie z ekonomia. 15k to wcale nie jest tak dużo kasy jak masz samochód, mieszkanie itp
  • Odpowiedz