Wpis z mikrobloga

Zakupy w stanie Texas... A z nami zrobią co chcą, bo pozbawiono nas prawa do posiadania broni. Takie prawo ma każdy zdrowy na umyśle człowiek z faktu życia, tak jak prawo do swobodnego oddychania, podróżowania. Niestety, odebrano nam je i niedługo nawet oddychanie będzie dla niektórych dziwne. Normalność stała się dziwna, a wynaturzenie normą...

Wiecej zdjec w komentarzach

Xtreme2007 - Zakupy w stanie Texas... A z nami zrobią co chcą, bo pozbawiono nas praw...

źródło: comment_1600179334sylachd7rKwOdeGRr4dols.jpg

Pobierz
  • 21
@zarazaa: Niekoniecznie. Teraz też nie ma dostępu do powszechnego dostępu do broni a przecież ludzie mają narzędzia do mordowania. Każdy ma dostęp do noży, tasaków, siekier itp. Mając broń można by się bronić w cywilizowany sposób.
No faktycznie super. Każdy kretyn na ulicy może Cię napakować ołowiem. Na zakupy też z bronią będziesz chodził? To zdjęcie jest najlepszym dowodem na to, że powszechny dostęp do broni to idiotyzm. Oni boją iść się wysrać jak nie mają z sobą karabinu XD
@majster44 Każdy kretyn na ulicy może Cię napakować ołowiem A teraz nie moze Cie napakowac siekiera, nożem etc? Może, majac broń masz sie czym bronić.

Tradycyjne argumentum at idiotum. Zapomniałeś jeszcze dodać, że "bandyta jak będzie chciał mieć broń to sobie w 5min załatwi".
Jak widzisz kolesia z siekierą, nożem etc. to #!$%@? i dzwonisz po Policję a nie się z nim bijesz na siekiery, noże etc.

A swoją drogą ile razy
@majster44:

A swoją drogą ile razy ktoś zaatakował Cię siekierą że potrzebna Ci broń?


Ja nie miałem takiej sytuacji, ale już mój brat 10 lat temu miał atak nożownika. Bandyta chciał ukraść telefon. Brat nie chciał oddać (czasy liceum, pracował całe wakacje na ten telefon wtedy topowy) więc nożem go napastnik poczęstował. Efekt taki że ma do dzisiaj problemy z ścięgnami w palcach i nie może ich do końca zginać.

Gdyby