Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dziś zamierzam wybrać się do psychiatry z polecenia terapeuty ze swoją dystymią. Ostatnio jest w miarę okej ale tak naprawdę mam wrażenie, że nie wiem jak wygląda normalny stan i nastrój. Może farmakoterapia wspomoże terapię poznawczo behawioralną i sprawi że będę mógł żyć pełnią życia ale jednak mam jakiś lęk przed tą wizytą i samymi lekami, oraz możliwością wystąpienia hipomanii. ¯\_(ツ)_/¯
#psychiatria #psychologia #depresja #dystymia
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: Wiem, wiem. Chcę spróbować połączenia psychoterapii na którą uczęszczam od roku wraz z lekami. Chcę spróbować tego narzędzia aby zobaczyć czy nastąpi większa poprawa i odzyskanie 100 procent siebie i pełni życia którego tak właściwie nie znam. Przez długie życie z tym zaburzeniem
  • Odpowiedz
@agdybytak: Aktualnie jestem znowu na lekach. Odstawiłem w maju z lekarzem ale jak się okazało za wcześnie i we wrześniu pojawiło się to co rok temu.
Powiem szczerze że mogłem jednak wcześniej się zdecydować na leki niż walczyć z tym sam i za pomocą samej psychoterapii. Jednak dzięki nim w mózgu uzupełniają się brakujące substancje i człowiek odżywa i nabiera pewności siebie.
  • Odpowiedz