Wpis z mikrobloga

Powoli odkrywam bolesną prawdę w jakiej placówce pracuję xD Przeglądam sobie jakieś stare podania nauczycieli do dyrekcji i trafiam na to:
"Proszę o odwołanie mnie z funkcji wychowawcy klasy IIIB, gdyż boję się o swoje życie."
Co tam się musiało dziać
#sekretariat #szkola
  • 47
  • Odpowiedz
@emilkos8: Przypomnialo mi sie jaki skandal byl jak swiatlo dzienne ujrzalo nagranie ze szkoly w Toruniu gdzie nakladano nauczycielowi wiadro na glowe. Dzis w necie i telewizji tyle patologi ze nawet nikt by nie zwrocil na to uwagi, nawet placa za to i tworza z nimi programy. Ale ja juz jestem stary()
  • Odpowiedz
@emilkos8 moja klasa kiedyś doprowadziła do płaczu katechetkę, która po tym się zwolniła, inną babkę zamknęli w kiblu albo obrzucali kredą. Jeden typ wszedł kiedyś na chwilę w masce i zwyzywał babkę od chemii na oczach klasy. Krążyła też urbanlegend o pocięciu nożem ryja dwóm nauczycielom, którzy się znęcali nad uczniami, nie jest to wcale nierealne, bo obaj nosili brody. Inny nauczyciel z ckp ciągle był prześladowany, nawet kradli mu płyty z
  • Odpowiedz
@RafalLygrys gość był totalnym degeneratem i myślę że po takiej akcji to on by chyba połamał takiego ojca w tym lesie. On wtedy był starszy od nas o jakieś 2-3 lata bo kiblował ciągle więc myślę że to mógł być chyba nawet ostatni jego rok w tamtej szkole i później gimbaza dla dorosłych czy coś.
  • Odpowiedz