Wpis z mikrobloga

@janushek: moim zdaniem będzie 499$, "The current manufacturing cost of the PS5, Bloomberg says, is around $450." niech chociaż 50 $ maja na sztuce ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale z drugiej strony Microsoft dokłada do każdej sprzedanej sztuki Xbox Series X i S. Jutro mam nadzieje się dowiemy (ʘʘ)
@janushek: czekam na jutrzejszą prezentację :D Konsolę kupie na starcie, bo mam w co grać z PS4 (kilka gier nie ograłem). Ps4 pro sprzedałem w dobrych pieniądzach na początku czerwca więc teraz trochę dołożę i mam co chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez sensu

w stare pogram na ps4.


@xionze: no ale ludzie chcą pograć w stare, które działają, wyglądają i ładują się 10 razy szybciej. Oczywiście, że zakup ma sens. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moim zdaniem będzie 499$, "The current manufacturing cost of the PS5, Bloomberg says, is around $450." niech chociaż 50 $ maja na sztuce


@MrBogumil: konsole lubia sprzedawac sie ze strata zeby odrobic na grach, ale przy nowej generacji, jak wiekszosc gier wychodzi tez na stare konsole, a zwlaszcza przy takim ograniczonym nakladzie, to moga zwiekszyc cene.