Wpis z mikrobloga

To jest jakiś żart? PiS wysłał na debatę w europarlamencie w sprawie praworządności Jakiego xD. Ja to nie wiem, czy oni tak głęboko mają #!$%@? na Brukselę, czy brakuje im kadr, są tacy głupi czy co. Oczywiście cała jego "mowa" to a bo u was i #!$%@? o jakimś pomniku Lenina.

#neuropa #bekazpisu
Pobierz KosmicznypiesKazak - To jest jakiś żart? PiS wysłał na debatę w europarlamencie w spr...
źródło: comment_1600108549Ya90Swi3FnApquD0kZUXmF.jpg
  • 20
@sikejsikej: Tutaj minusy dla ciebie cwaniaku. Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg, żeby sądzić, że w kraju jest praworządnie wyłącznie z tego powodu, że homoseksualizm nie jest karany (jeszcze). Nawet nie chce mi się kolejny raz opisywać tego, co już dziesięć razy było tłumaczone o łamaniu niezawisłości sądów poprzez nie konsytucyjne przejęcie TK, SN i KRS i utworzenie jakiejś quasi Izby Dyscyplinarnej. Ludzie którzy zasiadają w tych organach z nadania pisu
@yeron: @Kosmiczny_pies_Kazak: tak tak, nie znacie się bo młodzi jesteście. Zdradzę Wam zatem sekret. Otóż mogliby tam i #!$%@? konia wysłać i nie zmieniłoby to kompletnie ni #!$%@? nic. A tak to #!$%@? coś taki dzban a elektorat powie: Święte słowa!! Polać mu gorzały!! Bardziej zastanawia czemu dziwi to taką elitę internetu. Wy chyba po prostu tez lubicie tak #!$%@? bez sensu