Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc mirki. Mam aktualnie 26 lat, zero perspektyw na przyszłość, wiecie miałem przez ten czas problem z wychodzeniem z domu, no ogólnie przez fobie zawaliłem 1/3 życia. Ale nie o tym.
Na razie mieszkam z rodzicami, wiec z utrzymaniem się nie ma kłopotu, z racji braku doświadczenia nie chcą mnie nigdzie przyjąć do pracy, a ja czuje się na siłach tylko jeżdżąc samochodem, kurier, i te sprawy. No wiec chciałem podłączyć się do bolta/ubera, tylko nie mam samochodu. Kokosów z tego nie ma - wiem doskonale, ale z moim wolnym czasem przynajmniej bym coś robił i jakieś doświadczenie w transporcie ludzi, które braliby pod uwagę w przyszłości nabrał. No teraz jest drugi problem - brak samochodu. Partnerzy flotowi, niektórzy z nich oferują wypożyczenie samochodu, ale wtedy to już w ogole by się nie opłacało, bo może robiłbym z 800zl/mc. Pomyślałem nad założeniem własnej działalności gospodarczej i leasingiem jakiegoś taniego samochodu na lpg, jakas Dacia czy coś w tym stylu, bo płacić te 500zl/mc to nic jeśli nie wydaje na wynajem itp, jedynie tak naprawdę to dorzuciłbym się rodzicom do opłat i żarcia czyli jakieś 300-400zl. No wiec tak, czy mając działalność dostane leasing z buta, bez wykazania jakiegoś zarobku? Wpłaty własnej maksymalnie kilka tysięcy mógłbym mieć. No i może czy ktoś kto tak jeździ mógłby się wypowiedzieć ile realnie da się na tym zarobic (miasto 250k mieszkańców)?
W między czasie chciałbym zbierać na prawko na tiry i finalnie na nich jeździć. Bez smieszkow prosze, ja już swoje życie przegrałem, brak wykształcenia, problemy z kontaktem z ludźmi, wychodzenie z domu raz w miesiącu itd. wiec siedzenie za kołkiem to coś co sprawiłoby mi radość, no a ze w domu i tak mnie nic nie trzyma to miałbym zajęcie na dłużej.
#bolt #uber #pytanie #leasing #praca #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5f7aa28679b6c666e7c0ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: W jakim mieście chciałbyś jeździć? W dużych zazwyczaj są firmy które rozliczają się z tobą płacąc ci procent od obrotu, po prostu wpisujesz się w grafik ich firmy, odbierasz w danych godzinach auto i jeździsz, potem oddajesz i jeździ kto inny. Na przykładzie Krakowa mogę powiedzieć, że aktualnie zarobki z Bolta/Ubera, jeżdżąc na obu aplikacjach, poza weekendowymi wieczorami są bardzo złe i praca za minimalną będzie lepszym pomysłem. Może jakaś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób kalkulację na swoim samochodzie i opcji z pracą u partnera, w Krakowie jeżdżąc około 170 godzin miesięcznie Partner płaci ci 50 czy nawet 55% z tego, co przelewa mu Uber/Bolt, a ryzyko "wejścia" w biznes jest żadne.
  • Odpowiedz
Kolego nie bierz auta u partnerów, to nie ma sensu jak sam widzisz. Moim zdaniem jeżeli już koniecznie chcesz jeździć na kat. B to rób licencję na taxi, auto w leasing, lub jakieś w miarę młode i ekonomiczne używane. Bolt i Uber się nie opłaca, lepiej jeździć na normalnych stawkach. W takim Szczecinie na taxi i własnej działalności wiem że można przyzwoicie zarobić, nie wiem jak u Ciebie to wygląda dokładnie. Może
  • Odpowiedz
5f5f7aa28679b6c666e7c0ff: Przez partnera flotowego nie chce, za dużo zabierają on i bolt czy uber, lepiej mi to wyjdzie na własnej działalności z tego co słyszałem.
To ze weekendy najlepiej wychodzą czy w czasie masowych imprez to wiem, mógłbym wtedy dniówki robic, a cieciowki nie chce, jak mówiłem wole jeździć

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PodniebnyMurzyn: Gdybyś przeczytał oba moje posty wiedziałbyś że piszę o firmach, które cię kompletnie wyposażają, oczywiście również w samochód, a ty tylko jeździsz. Podałem to jako alternatywę do ryzykowania ze swoim samochodem.
  • Odpowiedz