Wpis z mikrobloga

@dasistfubar chyba,że ta osoba dostała zgodę i pracuje normalnie na umowe (dodatkowo) wtedy normalnie przyczynia się do powstawania PKB ;)

@Jestembogaty No cóż xd Nikt Ci nie broni podjąć się wykonywania zawodu ,który opłacany jest z podatków,więc nie rozumiem po co ten lament :)
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Kocham takie #!$%@? ludzi którzy albo powtarzają frazesy z netu, albo co najwyżej mieli coś wspólnego jak im rower ukradli w 2005 na ich wsi.

Oczywiście, w Policji jest masa do poprawy tak jak w innych częściach naszej państwowości, ale pamiętam jak byłem pod wrażeniem pani aspirant z KRP IV w Warszawie która prowadziła bardzo skomplikowaną sprawę z zakresu wyrządzenia szkody spółce przez zarząd (my reprezentowaliśmy pokrzywdzonego tj. wierzyciela tej
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Tak, tak, 20 lat w jednostkach specjalnych, w gromie i pewnie Navy Seals. Problem jest taki, że twój "wujek/sąsiad/znajomy z Policji" nie istnieje, a ja mam sygnaturę i konkretny wydział zajmujący się tą sprawą.

W ogóle to polecam, są nawet wiadomości medialne o sukcesie policji i CBA w tej sprawie (sprawę pierwotnie prowadziło na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie KRP IV na Woli, potem zajęło się tym CBA po zawiadomieniu
  • Odpowiedz
@Celinka95

Hahah na komendzie z byle powodu muszą wystawiać papierki.

Naczelnik klepnie, że nie do wyjaśnienia i tą swoją sygnaturą możesz sie najwyżej podetrzeć.

Pewnie te wiadomości to w tvpinfo co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Dziwnym trafem dla nas jako pokrzywdzonych w tej sprawie akt oskarżenia najpewniej zostanie do sądu skierowany w tym roku, więc jestem dość spokojny.

Na szczęście jakby jakimś cudem w tej sprawie wydarzyły się bajki z twoich wyobrażeń funkcjonuje w Polsce instytucja subsydiarnego aktu oskarżenia, ale o tym ci chyba twój kolega z 20 letnim doświadczeniem w służbach nie powiedział.
  • Odpowiedz