Wpis z mikrobloga

@depcioo: To powiedz to na żywo a nie w internecie xD
Jesteście tacy sami jak ten spierdox co przerobił fotki Karoliny szaj i wielce się zdziwił jak pojechała do Zamościa #!$%@? mu, w realu. Bekę mamy do dziś jak mówi, ze po tej akcji nieraz widzi jak ludzie ja rozpoznają na ulicy, ale nikt ani słówkiem się nie odezwie xD
Także na wykopie w komentarzu możesz sobie „#!$%@? wandali” xDDD
  • Odpowiedz
@Mikka: Japa koniu. Nie jesteśmy potulnym owieczkami i robimy co chcemy i możecie nam naskoczyć. W internecie to wiesz, w dupie mam co sobie piszesz. Na codzien chodzę z głowa podniesiona i uśmiechem od ucha do ucha, bo takie spoerdoxy jak ty poza internetem nie są w stanie nic powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos: Od tego jest policja żeby was na glebe jebnąć i do aresztu. Tam wasze miejsce. Mam swoją godność, przecież nie będę dyskutował ze społecznym odpadem.
  • Odpowiedz
@crazykokos: Nikt normalny nie podchodzi do agresywnych odpadów społecznych. Nie wiadomo jak bardzo jesteście zdegenerowani. W kilku kogoś pobijecie, i tyle z tego będzie. Od takich jak wy są psy z pałkami.
  • Odpowiedz
@NZXD: Ty masz niskie iq właśnie. Ja wygrywam. Ty Piszesz komentarze jak kopiuj wklej. Każdy to samo jak zacięta płyta a ja wciąż czekam na te policję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz