Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach jest lepiej być konserwatystą niż liberałem... patrząc na to, co się dzieje w 2020 r.
Choć ja mam problem z przyznaniem się do dość konserwatywnych poglądów, bo chcę być artystką, chcę być światowej sławy muzykiem rockowym. Martwię się, że wywalą mnie z pracy (cancel culture), jeśli wymsknie mi się coś, co stanowi poglądy konserwatywne.
W sumie jest jedno rozwiązanie - bycie apolitycznym, ale nawet to będzie stanowiło powód do wywalenia.
#muzykboners #hollywood #neuropa #4konserwy #przemyslenia
  • 14
@blablaelotrzydwazero: Mam podobnie jak Ty.Świat w którym muszę pracować i być to świat turbolewicowy.Ja jestem konserwatystą z poukładanym życiem i wszystkim w głowie. Zazwyczaj po prostu zmieniam temat. Generalnie nie wchodzę w dyskusje,bo wychodzę z założenia że ja nie zmienię czyichś poglądów,a tym bardziej ktoś moich. Też jestem artystą,także wiem co czujesz.
@Tyraxor: Najwyższy czas, abyś posmakował własnego lekarstwa. Tak samo piętnowaliście JK Rowling, za powiedzenie, że istnieją tylko dwie płcie.

i po co usuwasz #!$%@??

Ech, nie możesz rozmawiać w sposób cywilizowany? Czy propaganda tak Ci mózg przeżarła? #czarnolisto
I mówię to jako osoba, która się identyfikuje jak na Polskę z lewicą (choć mam poglądy centrowe).
@blablaelotrzydwazero: co cie inspiruje? Jaka muzyke chciałabyś grać? Tez chciałbym byc gwiazda rocka ale jak komus opowiadam o tym jak sobie wyobrażam swoja muzykę to sie lapia za głowę. Gatunkami wymieniając moje fascynacje i inspiracje to muzyka kameralna, filmowa (ale nie z jakichs wieeeelkich holiłódzkich produkcji , rock, postrock,metal, fado i flamenco. Slucham duzo muzyki zaangazowanej jak zwykło sie zapowiadac na koncertach muzyke poważną. Choć nie ma tu ograniczeń w ilości