Wpis z mikrobloga

Film ma być szokujący, aby opinia publiczna zwróciła uwagę na problem.

Obejrzałam go dziś i w sumie czekałam na coś bardziej kontrowersyjnego.

Widziałam już taką patologię na konkursach piękności czy zawodach tanecznych, w internecie jest pełno takich materiałów
W sumie to co te dzieciaki mają za przykłady? Billbordy z dziewczyną w bikini reklamująca panele?
W większości teledysków muzyki pop kobiety się wiją w kusych ubraniach.
Biorą przykład z niewłaściwych wzorców bo mają do tego dostęp.

Końcówka filmu daje dobry bo pokazuje że dziewczynka wybiera właściwą drogę.
Co wy internetu nie macie że się tak dziwicie? Sposób jak najbardziej właściwy, to się dzieje naprawdę.

#cuties #gwiazdeczki #netflix
  • 8
@oOriana: No tak więc aby szokować robią perfidne zbliżenia na tyłki 11-latek, bo oczywiście inaczej się tego nie dało pokazać. Nie wspominam już o innych scenach ocierających się o prostytucję.
@Davidozz: Pisząc kontrowersyjnego miałam na myśli że ten film będzie to promował, że jest to coś fajnego.
ale jest w nim morał. To jest szalenie ważne.

Były galerianki, to nie była wymyślona historia. Zerknij na instagrama czy fb mnóstwo wyzywających zdjęć młodych dziewczyn. Myślisz że tylko w internecie są takie odważne?
To jest problem i ten film zwraca na to uwagę i jest burza. O to chodzi.

Uważam że jest świetnie
@oOriana:

sztuka szokuje ale gdyby nie szokowała to kto zwrocilby na to uwagę?


To jest chyba nagluoszy tekst swiata. Sztuka ma dotykac wnetrza, sfery sacrum, ma tworzyc emocje przekazem. Dobra sztuka to potrafi , slaba sztuka bedzie musoala przyciagnac wulgaryzmami.

I tak jest z ta produkcja. Mozna te wszystkie aspekty pokazac z przekazem, alebzdecydowano sie na wulgarnosc i marketing, ktora bedzie sie tlumaczyc "sztuka".

W filmie o gwalcie tez mozna pokazac