Wpis z mikrobloga

#fifa2020 #zalesie

Chciałem wydać #oswiadczenie o moim niezadowoleniu z gry #fifa20. Po kilku latach przerwy postanowiłem sobie zagrać w Fifę, w mój ulubiony tryb kariery. Mam wrażenie, że EA Sports zaliczyło pod tym kątem regres. Po jednym sezonie gry aż roi się od błędów:

- brak statystyk z występów w kadrze
- brak informacji o zdobytych troefeach, itp.
- brak możliwości negocjowania kontraktu, jego długości itp, jak Korona Kielce uprze się trzymać mnie u siebie do końca kariery to nigdzie dalej nie zagram xD
- będąc na wypożyczeniu wygrałem Puchar Danii, ale w osiągnięciach pokazuje mi że jestem jego finalistą
- zanim skończył się sezon w Danii rozpoczęły się Mistrzostwa Europy, zagrałem w jednym meczu przeciwko Portugalii (3-1, moje dwie bramki i asysta czyli prawie jak Pauleta) wróciłem do Korony Kielce mimo awansu repy do dalszej fazy
-po kilku dniach znów wrzuciło mnie do repy z którą zdobyłem mistrzostwo Europy występując w 2 z 3 meczy zamiast Roberta Lewandowskiego, zostałem królem strzelców mistrzostw ale mimo to nigdzie w profilu kariery żadnej informacji o tym

Pytanie do ekspertów od #fifa Czy tryb kariery w #fifa19 lub #fifa18 był lepszy od tego w 2020? Po tym jednym sezonie mimo iż sama gra fajna odechciało mi się kontynuować kariery.
MG78 - #fifa2020 #zalesie

Chciałem wydać #oswiadczenie o moim niezadowoleniu z gry...

źródło: comment_1599919068iiBtvqPpo2q2gvjxh4XiSz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz