Wpis z mikrobloga

@ja-to-jestem: Ja miałem abonament przez pół roku, akurat wtedy była promo, że 6 miesięcy za 2,99 euro. Obejrzałem Człowieka z Wysokiego Zamku, Expanse i The Boys. Niewiele więcej tam dla siebie znalazłem, chociaż może mam wybiórczą pamięć. Jak wjedzie już w całości 2 sezon The Boys to znów wykupię żeby obejrzeć, ale raczej potem spasuję. Ewentualnie jakby cena znów wróciła do 2,99 to mógłbym wejść na dłużej. Mam Netflixa, HBO Go
@ja-to-jestem: jest coraz więcej i jakościowo content wciąga netflixa dupą. Przygotowują kolejne superprodukcje w tym np. "fallout", o którym świat zdaje się zapominać, ale on jeszcze pewnie się przypomni. Obecnie opłacam regularnie. Wbiłem na tej półrocznej promce.
@ja-to-jestem: najtansza platforma zaraz po darmowym hbo go, jak wyogladales juz wszystko co chciales na netflixie to wez sobie gdzies spoza polski oferte na do pol roku za 3$- ma zdecydowanie gorsza wyszukiwarke od netflixa ( a propozycje podsuwane do obejrzenia sa najczesciej kompletnie przeciwstawne temu co sie lubi ogladac, nie ma mozliwosci wiekszej wskazac czego sie nie znosi a to w nagrode wyskakuje caly czas ), netflix chyba wszystko albo