Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwapalcewnatalce: wiem, że bait ale lepiej wziąć w210 3.2, 4.3. W tej cenie powinien być w miarę zadbany z pierwszym silnikiem nawet z 4maticiem. Walka tylko z karoseria bo blachy liche, ale mechanicznie bardzo wytrzymały a wygoda na mega poziomie.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Oczywiście; Kosztują dużo więcej niż do starej s klasy. A szrot za kilkanaście tysięcy będzie wymagał nakładu na poziomie 20-30 tysięcy „na dzień dobry”, żeby tym w miarę normalnie jeździć.
  • Odpowiedz
@Shatter: tu nie chodzi o zmiane kierunku ksztalcenia. Tylko o mozliwosc szybkiego i wielokrotnego dopasowania sie do warunków. Taki kamelon powinien miec najlepiej i wykazywac sie najdluzsza przezywalnoscia - jesli jestes malym - bo jak masz wielki ryj to jestes aligatorem na szczycie i masz #!$%@? na przebieranki i zmiany .

Mysl , analizuj. Przyroda. Albo bedziesz jadl grube albo beda cie jedli. Nie siedz bezczynnie bo nikt ci tego zmarnowanego
  • Odpowiedz
@Shatter: to zalezy jaka branza , katowice jako takie sa dosc spore - biorac pod uwage wszystkie miasta oscienne.

- budowlanka ma sie #!$%@?
- spawacze #!$%@?

- IT wiadomo

- Lekarze

Na tych rejonach moge cos sie wypowiedziec

jak masz #!$%@? na magazynie u amazona na wozku to idz do januszexa na budowe na doszkolenie i otwieraj swoj budowlany januszex
  • Odpowiedz
@Shatter: no ja masz w zebach swiadectwo maturalne po liceum z filologii pakistanu to nie oczekuj ze cie ktos wezmie do sensownej robooty.

automatyka, robotyka, IT , medycyna , prawo ( pewnie tez ale nie mam pojecia ) , i robotnicy wykwalifikowani - poczawszy od murarza , elektryka, hydraulika - te znienawidzone roboty wracaja do lask. Polowa ludzi umarla a druga polowa jest w UK. Ci co zostali robia hajs i
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: Mirek to nie jest solidne i pancerne auto XD akurat to ma problemy z elektryka nie mówiąc już o kosztach zawieszenia czy innych części. Te auta były pierwszymi tak wypakowanymi elektryką. Jeśli chcesz takiego MB to bierz pod uwagę koszta eksploatacji. Są tanie w zakupie ale dlatego ze są droższe w utrzymaniu.
  • Odpowiedz