Wpis z mikrobloga

Bardzo bawi mnie fakt , ze wiekszosc kanalów komentery typu #!$%@?, czy Tymoteusz Czekaj zarzuca Menelewi braku checi odciecia sie od szkolnej. Jakby to oni Mieli wylacznosc na komentowanie wydarzen Uniwersum. Juz nie mowiac, ze ci ktorzy tak bardzo zycza menelowi by calkowicie odcial sie od szkolnej robia dokladnie to samo komentujac wydarzenia szkolnej. Chyba tylko King jest najbajrdziej neutralny po prostu nie komentujac wydarzen szkolnej.
Niektorzy jeszcze sa tak zawistni, ze zyczą menelowi by z jutuba nie miał dochpdu. Wystarczy, ze nie nagrywa konona i ma grosze ponizej minimalnej Lrajowej. Serio dalej zazdroscicie Menelpwi żywotu Y?outuba
#kononowicz #patpstreamy
  • 22
@bbbbbbbb: Bo mało kto go ogląda więc aż tak nie jadą. Wyświetlenia mówią wszystko, oglądają Mexyka bobolacy i czasem przedstawiciele Szkolnej, ale wtedy tylko aby skrytykować jego wybitne produkcje w które włożył cały swój rozum.
@alojzy_ulamek: jedyne co menel powiedział to, że nie będzie przychodzić na szkolną. Nigdy nie powiedział tak jak np Barney , że się odcina całkowicie. Ba niejeden raz podkreślił, że będzie się odnosić i ma do tego pełne prawo.
Na dzień dziejszy menel nie przychodzi na szkolną, wiekszosc qidzów powinna się cieszyć ale niektórym mięsa nadal mało. Nie żebym gloryfikował jakoś menela. Swoje, za uszami ma jest leniwy aż śmierdzi, ale robi
@piSSowiec39: King mocno piętnuje Mexyka. W moim uczuciu wokół Szkolnej jest niezdrowa atmosfera. To coś w rodzaju wojen gangów (redaktorków). Przecież Konon miał ostatnio dość pozytywny stosunek do Tołdiego i naprawdę to jest chore, że Mexyk nie może wpaść raz na jakiś czas tak jak wpada Niemiecki. Bo psy Srawka i sam Srawek zrobił sieczkę w głowie Konona. Powiedzcie dla mnie czy to jest normalne, że ktoś tak zmanipuluje człowieka? Co
@piSSowiec39: mimo wszystko w porównaniu do tej całej błazenady king nie odnosi się z hejtem do mesyka. Tzn czuc, że nie przepada za menelem ale w porównaniu do tej całej reszty śmietanki King nie życzy Menelowi źle. Rozwalił mnie materiał podnuszka Sławka Tymoteusz Czekaj. Niby nie oglada menela nie subuje go a komentuje 3 miesieczny spadek wyswietlen albo ma pretesje dlaczego non stop sie odnosi do szkolnej tylko on #!$%@? czy