Wpis z mikrobloga

@aut91: 5 jeszcze jakoś, ale ekranizacja Księcia Półkrwi to jakiś kompletny dramat i mówię to jako fan serii. Nie dałbym temu filmowi nawet 4/10, najbardziej denerwujące jest jak jest jakaś scena a wszyscy stoją w rzędzie i się gapią na niewiadomo co, do tego same wątki miłosne w najciekawszej części całej serii, ale się #!$%@?
@aut91: To bardzo dziwne - widocznie mój mózg płata mi figle, ponieważ ostatnio oglądałem Zakon i zastanawiałem się gdzie podziała się ta scena? Jest to na tyle niesamowite, że potrafię ją opisać. Widocznie mam jakieś fałszywe wspomnienia.
@MemeFairy: @jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: ale wy wiecie że nie da sie tak grubych knig zmieścić w prawie ponad 2,5 godzinnych filmach i ukazaniem tam najwazniejszych aktów i wątków? Żeby oddać całą historię i bohaterow musialby powstac serial a czego nie zrobiono bo w tamtych czasach nikt nie chcial sie dotknac ekranizacji na telewizje ze wzgledu na budżet i ryzyko niewypału (dzisiaj sytuacja wyglada zgoła inaczej). Imo cala seria HP w 8 filmach