Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: Co mi przypomniales XD
Kiedys (maks level wtedy mial jakos prawie 900lvl, wiec dawno) z kumplem ubijalismy dla zabawy boty wychodzace z tego orc campa na prawo od ab, to sie raz jeden gosciu zesral i zaczal nam grozic, ze jak nie oddamy co z niego wypadlo to bedzie nas 'karal'. Pech chcial, ze nasze mainy mialy 500+ levele a on jakis 230 ek XDDDDDDDDDDDD
ehh chlopak na koniec
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Megawonsz_dziewienc: 900 xD mam 25 lat, a zaczynałem grę w 4 podstawówki czyli miałem jakieś 11 lat, 14 lat temu xd wtedy mdw miał 300 i to było wow, a jak ziomek z osiedla wbił 100 w 3 miesiące to każdy sral.jaki to kozak. Poi robili koło 6-7h i na kilka kompów xD w sensie u kilku osób
  • Odpowiedz
@apatozaur: taaa, 100 lvl wyczyn jak #!$%@?, teraz jakies boosty, cuda jak na ots, jak gralem z rok temu to bach bach i 150 xD

Albo jak sie ledwo wbijalo 40, a potem odkrylo OTSy, wchodziles, moment i 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale byla podjarka
Piekne czasy i emocje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Messix: o panie xd pamiętam to. Pamiętaj jak ziomek 60 wbił i skillowal na summonach. Jeden Edek na osiedlu i pasy od osoby do osób by skille robic. Jak się ściągało mapę na przezroczyste drzewa i zbierało lootbagi. Aa. To były czasy xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Messix: jak grałem na ots w gim, gdzie grała prawie cała szkoła to.ioe ludzie poznałem o panie xD też takie typowe Pato czy sebiksow. A w techbazie to mi ludzie z Katowic dzwonili jak byłem w szkole, że mi wpadli na respa i się #!$%@? (bot) xd ile ludzi tak poznałem to szok
  • Odpowiedz
@apatozaur: No w tibijke to grałem od podstawówki, tez 95’ xD dla większości przez długi czas takie 300-400levele to były wysokie nawet jak już biegały 600-700+
Tyle ze myk był taki, ze kupowało się ludziki za 2-3k, expilo je kilka miesięcy, i sprzedawało z zyskiem nie licząc cckow xD jak rosha weszło to levele zapieprzaly jak głupie
@Messix: Ehh #!$%@? ludzi na „zaufanie” na golden arma i legi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozkalibrowanaTurbopompa: cipsoft nie jest taki głupi, mało grałem w tibie ale z tego co zdążyłem zauważyć to wręcz jest mini Nawrot, utrzymują się tak długo na rynku właśnie przez to że robią wyzwania dla coraz wyższych lvl. Jakby po 300 lvl nic nie było do roboty to sporo by szybciej zrezygnowała, a tak cisną dalej żeby być najlepszymi i pokonywać granice
  • Odpowiedz