Wpis z mikrobloga

@magdalenazubko: powód @TatoAktywny jest nieistotny. Nie musi mieć powodu to, aby wyśmiać coś co wygląda jak bardzo amatorska produkcja, której opis sugeruje, iż została w jakimś stopniu opłacona z budżetu państwowego. Jeżeli jest to coś a'la praca magisterska, czy jakieś ćwiczenia, to spoko. Każdy powinien mieć możliwość się rozwijać. Jeżeli jednak jest to jakaś kampania społeczna, zorganizowana i opłaconą dla konkretnego celu to przypomina bardziej wyciąganie kasy, niżeli misję pomocy. Jesteś
@boguslaw-de-cubalibre: to jest amatorska produkcja, w którą włożyłam dużo czasu i serca, wszystko wykonując sama. Otrzymuję 2400zł stypendium, za które realizuję 4 takie filmy. Uważasz, że za 600zł powinnam wykonać film Hollywoodzki? Swego czasu reżyserowałam również reklamy profesjonalna i koszt takowej to minimum 20 000zł, a za 600zł można co najwyżej wynająć softboxa na 1 dzień.
@boguslaw-de-cubalibre: zapraszam Cię do zapoznania się z regułami kultury w sieci i wsparcia dla artystów. Mi pomogło to przetrwać trudny czas, a w filmach - dla Ciebie słabych, rozumiem, każdy ma prawo do własnej opinii, starałam się zawrzeć wartość i pozytywny przekaz. Nie ma w tym dla mnie nic śmiesznego i przykro mi, że wykopowa społeczność ma w sobie faktycznie tyle malkontenctwa, jak mnie ostrzegano. Ale chciałam sie przekonać sama i
600zł powinnam wykonać film Hollywoodzki


@magdalenazubko: w tym tkwi problem. Robisz to dla pieniędzy, a nie dla idei. Skoro masz płacone za swoją pracę to musisz być gotowa, że będziesz oceniana jak "zawodowiec", a nie hobbysta. Wykop jest przeciwieństwem malkontenctwa, jesteśmy szczerzy do bólu bo nikt tutaj nikomu nie płaci za wychwalanie pod niebiosa, nie udajemy, nie przymilamy się. Ten filmik to praca na jeden dzień, wliczając w to przerwę na
boguslaw-de-cubalibre - > 600zł powinnam wykonać film Hollywoodzki

@magdalenazubko...

źródło: comment_1599844598cgVJMyNx51yOtdwcYM6cPw.jpg

Pobierz
@boguslaw-de-cubalibre: Dziękuję za opinię, jednak nie rozumiem, po co to robisz? Jestem aktorką, która otrzymała stypendium, aby utrzymać się w czasach covidu, jak wielu muzyków, grafików itd. Zrobiłam co w mojej indywidualnej mocy, przekazując historię z serca, a że nie jestem filmowcem - to widać :) Dla mnie liczy się przekaz. Co chcesz osiągnąć pisząc to wszystko?
@magdalenazubko: Magdaleno, chcemy Twojego samorozwoju. Nikt Ci nie żałuje 600zł, to ciągle lepiej wydane pieniądze niżeli 500+ :) Pod tym filmikiem na YT są same pochwały, jak chcesz się czegoś nauczyć skoro nikt Cię nie krytykuje? Ja nawet nie wiem czy to jest wizja i fikcja artystyczna, czy jest to poparte jakimiś mądrymi książkami. Produkcja na poziomie mądrych sentencji z fajsbuka.

ps. Twój piesek jest w pytę :-)
boguslaw-de-cubalibre - @magdalenazubko: Magdaleno, chcemy Twojego samorozwoju. Nikt ...

źródło: comment_1599847709bdEocAwFGJdYO9ccBMaxzH.jpg

Pobierz
@boguslaw-de-cubalibre: bo może ja jestem na takim poziomie jak mądrości z fb? ;) Dla każdego jest jakiś content. To opowieść z kobiecej perspektywy, Tobie się podoba coś innego, komuś innemu patostreamy itd. Ja jestem tylko wrażliwą dziewczyną, której podobają się takie historie i cóż, nie zaspokoję Twojego wysublimowanego gustu ;)
Jestem aktorką, która otrzymała stypendium, aby utrzymać się w czasach covidu, jak wielu muzyków, grafików itd


@magdalenazubko: Jestem przedsiębiorcą, który otrzymał gówno, aby utrzymać się w czasach covidu. #!$%@?łem od rana do nocy, żeby mieć co dziecku do gara wsadzić. Wybacz, ale takie ckliwe #!$%@? na mnie nie działa.
Już nawet nie chodzi o Ciebie. Chodzi o wszystkich, którzy covidem sobie wycierają mordy i wyciągają ręce.

Myślisz, że kogoś by obeszło,
@TatoAktywny: rozumiem, że czujesz się jakoś skrzywdzony, przez (los? rząd? mnie???) Mimo, że to internet, a ja nie widzę Twojej twarzy, to każdy tutaj jest człowiekiem z uczuciami i swoją historią i staram się zrozumieć, co tu się w ogóle dzieje? Ciebie wkurzyło, że dostałam jakieś fundusze, a mi jest zwyczajnie smutno, że dodając tu link, zostałam zaatakowana. Przynajmniej tak się czuję. Nie musisz być ckliwy, ale ja jestem