Wpis z mikrobloga

Zauważyliście wykopki to co ja? Klient w kebabie #rozowepaski vs #niebieskiepaski

Różowe zwykle "dzień dobry poproszę nr 7 na wynos. Tak, kartą, dziękuję". Czeka. Odbiera. "Do widzenia" i wypad

Niebieskie : albo n----------y obrzyga pół sali, a jak jest akurat trzeźwy (co zdarza się w kebabie niesamowicie rzadko) to ponarzeka że sos za mało osty, bo on taki twardziel, a to że mięsa mało (pic rl), p------------a się o byle g---o, byle pokazać kto tu jest panem, zawsze podkreśli że niepolacy kradną pracę i kobiety i dla niego juz nie starcza i hipergamia rośnie w oczach. Jak już dostanie co zamówił, skomentuje, to oczywiście jeszcze ponarzeka że śmierdzi przed wyjściem. O dziendobry czy dowidzenia to nawet nie ma co marzyć

#zalesie #logikarozowychpaskow #praca #pdk
K.....x - Zauważyliście wykopki to co ja? Klient w kebabie #rozowepaski vs #niebieski...

źródło: comment_1599826176KDooQhi1vhPfxdbFacYTwJ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może to zależy od wychowania? Ostatnio zdążyłem dopiero wejść do lokalu a już do mnie podszedł i zaproponował nowość z jakimś innym serem itp, porozmawiałem ładnie przyszykował i dostałem więcej pomidorów i kawałek ciacha jak coś to było świeże, a po chwili weszły różowe coś koło 15-16 oczywiście zadeklarowaly że im się spieszy i chcą od razu dostać poza kolejką ( ͡º ͜ʖ͡º) bo nie będą
  • Odpowiedz
@Kowixx: nie zachowuję się tak, nawet n----------y jak świnia. Nie klnę na Syryjczyka z kebabiarni - nawet wolę u niego kupić niż u Polaka bo wiem że zrobi dobrego kebaba a nie byle jakiego. Nawet jak na kolesia o nieradykalnych ale prawicowych poglądach oburzyłem się kiedy laska z badoo mówiła o bliskowschodnich per "muziole" a o kebabach jako "symbol podboju Europy" (najgorszy cringe jaki doświadczyłem).

Jestem kulturalny, czytam, uczę się,
  • Odpowiedz