Wpis z mikrobloga

Przez naukę zdalną przegrałem życie.

Myślałem że w końu poznam jakichś znajomych i dziewczynę na studiach a szykuje się kolejny rok płakania w poduszkę i męczenia ogiera do avatarów na Teamsie.

Najbardziej frustruje mnie że rząd i władze uczelni mają takich jak ja za śmieci bo liczą się tylko stare dziadki i baby które mogą to przejść objawowo a my wyhuśtajmy się w samotności.

inb4 wyjdź ze znajomymi. Nie mam żadnych znajomych a dziewczyny nie miałem nigdy.

#studbaza #studia #tfwnogf #samotnosc #koronawirus #przegryw #depresja
  • 21
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto myślisz, że normik student to wartościowy znajomy xD? Najgorszy sort normictwa. Studia nie są takie jak je przedstawiają normiki, szczególnie te dobre studia. Wyrzeczenia, wyścig szczurów, podkładanie kłód pod nogi i to normictwo studenckie.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: Współczuje, faktycznie zdalna nauka na studiach odbiera dużo uroku studiowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A możesz się przeprowadzić do miasta w którym jest Twoja uczelnia? Może byłaby szansa żeby się jakoś integrować po zdalnych zajęciach ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: faktycznie głupia sytuacja przez te zdalne nauczanie. Myślę, że mógłbyś spróbować zamiast uczelni może jakieś zajęcia w małej grupie na siłowni? Ja nie mam też znajomych, ale coś tam się dało pogadać jak się zapisałem na siłownie, choć coś więcej się z tego nie udało zbudować. Sam fakt, że chciałeś kogoś poznać na studiach dobrze świadczy.
  • Odpowiedz